2010 Najaar

C1 Stand

4e klasse K

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Irnsum C1 8 7 0 1 21 44 11
2 Ouwe Syl C1 7 5 2 0 17 42 17
3 Dokkum C1 8 5 1 2 16 50 25
4 AVV C1 6 4 2 0 14 50 7
5 Wardy C1 7 3 0 4 9 38 35
6 Wykels Hallum C1 5 2 1 2 7 25 21
7 WWS C1 8 2 1 5 7 18 55
8 Warga C1 7 1 0 6 3 14 56
9 Blija C1 7 0 2 5 2 21 43
10 Franeker SC C4 5 0 1 4 1 3 35
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

C1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2010-11-20 Blija C1 - Franeker SC C4 2 - 2
2010-11-20 Ouwe Syl C1 - AVV C1 1 - 1
2010-11-20 Wardy C1 - Dokkum C1 7 - 8
2010-11-20 Warga C1 - Wykels Hallum C1 2 - 8
2010-11-20 WWS C1 - Irnsum C1 0 - 6
2010-11-13 Ouwe Syl C1 - Dokkum C1 4 - 1
2010-11-06 Irnsum C1 - Ouwe Syl C1 2 - 3
2010-10-30 Dokkum C1 - Warga C1 9 - 1
2010-10-30 Franeker SC C4 - WWS C1 0 - 7
2010-10-30 Irnsum C1 - Wardy C1 3 - 1
2010-10-30 Wykels Hallum C1 - Ouwe Syl C1 5 - 5
2010-10-16 Dokkum C1 - WWS C1 11 - 1
2010-10-16 Franeker SC C4 - AVV C1 0 - 8
2010-10-16 Irnsum C1 - Blija C1 11 - 2
2010-10-16 Ouwe Syl C1 - Warga C1 12 - 0
2010-10-09 AVV C1 - Warga C1 12 - 2
2010-10-09 Blija C1 - Dokkum C1 5 - 9
2010-10-09 Franeker SC C4 - Irnsum C1 0 - 6
2010-10-09 Wardy C1 - Ouwe Syl C1 4 - 9
2010-10-09 WWS C1 - Wykels Hallum C1 2 - 9
2010-10-02 Dokkum C1 - AVV C1 3 - 3
2010-10-02 Wardy C1 - Franeker SC C4 12 - 1
2010-10-02 WWS C1 - Blija C1 2 - 2
2010-09-25 AVV C1 - Wardy C1 9 - 1
2010-09-25 Blija C1 - Ouwe Syl C1 4 - 8
2010-09-25 Irnsum C1 - Dokkum C1 3 - 2
2010-09-25 WWS C1 - Warga C1 4 - 3
2010-09-18 Wardy C1 - WWS C1 7 - 2
2010-09-18 Warga C1 - Blija C1 5 - 3
2010-09-18 Wykels Hallum C1 - Irnsum C1 2 - 5
2010-09-11 AVV C1 - WWS C1 17 - 0
2010-09-11 Blija C1 - Wardy C1 3 - 6
2010-09-11 Dokkum C1 - Wykels Hallum C1 7 - 1
2010-09-04 Warga C1 - Irnsum C1 1 - 8

D1 Stand

1e klasse K

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Tzum D1 7 7 0 0 21 80 7
2 CVO D1 8 7 0 1 21 46 22
3 Tzummarum D1 8 5 0 3 15 51 28
4 Ouwe Syl D1 9 4 0 5 12 47 59
5 Stormvogels'64 D1 9 1 1 7 4 20 73
6 Annaparochie St. D3 9 0 1 8 1 21 76
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2010-11-20 CVO D1 - Annaparochie St. D3 5 - 3
2010-11-20 Tzum D1 - Stormvogels'64 D1 17 - 0
2010-11-20 Tzummarum D1 - Ouwe Syl D1 17 - 3
2010-11-13 Tzummarum D1 - Annaparochie St. D3 8 - 3
2010-11-06 Ouwe Syl D1 - Stormvogels'64 D1 7 - 4
2010-10-30 Annaparochie St. D3 - Tzum D1 1 - 17
2010-10-30 CVO D1 - Ouwe Syl D1 8 - 4
2010-10-30 Stormvogels'64 D1 - Tzummarum D1 0 - 6
2010-10-16 Ouwe Syl D1 - Tzum D1 2 - 10
2010-10-16 Stormvogels'64 D1 - Annaparochie St. D3 3 - 3
2010-10-16 Tzummarum D1 - CVO D1 5 - 2
2010-10-09 Annaparochie St. D3 - Ouwe Syl D1 4 - 5
2010-10-09 CVO D1 - Stormvogels'64 D1 3 - 2
2010-10-09 Tzum D1 - Tzummarum D1 5 - 0
2010-10-02 Annaparochie St. D3 - CVO D1 3 - 5
2010-10-02 Tzum D1 - Ouwe Syl D1 9 - 3
2010-09-25 Ouwe Syl D1 - CVO D1 2 - 4
2010-09-25 Tzum D1 - Annaparochie St. D3 12 - 1
2010-09-25 Tzummarum D1 - Stormvogels'64 D1 11 - 2
2010-09-18 Ouwe Syl D1 - Tzummarum D1 7 - 3
2010-09-18 Stormvogels'64 D1 - Tzum D1 0 - 10
2010-09-11 Annaparochie St. D3 - Stormvogels'64 D1 3 - 7
2010-09-11 CVO D1 - Tzummarum D1 6 - 1
2010-09-04 Ouwe Syl D1 - Annaparochie St. D3 14 - 0
2010-09-04 Stormvogels'64 D1 - CVO D1 2 - 13

E1 Stand

1e klasse BY

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Frisia E5 8 7 0 1 21 44 15
2 Terschelling E1 7 6 0 1 18 38 11
3 Ouwe Syl E1 8 6 0 2 18 53 16
4 Blauw Wit '34 E4 7 3 2 2 11 31 23
5 Leeuwarder Zwaluwen E4 6 3 1 2 10 19 18
6 Rood Geel E3 7 3 1 3 10 21 20
7 Tzum E1 8 3 0 5 9 35 29
8 Zeerobben E3 7 2 0 5 6 20 23
9 Annaparochie St. E2 7 1 0 6 3 31 50
10 CVO E1 7 0 0 7 0 1 88
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2010-11-20 Annaparochie St. E2 - Tzum E1 5 - 9
2010-11-20 Frisia E5 - CVO E1 16 - 0
2010-11-20 Zeerobben E3 - Terschelling E1 0 - 3
2010-11-13 CVO E1 - Zeerobben E3 0 - 12
2010-11-13 Ouwe Syl E1 - Blauw Wit '34 E4 7 - 3
2010-10-30 Blauw Wit '34 E4 - Annaparochie St. E2 8 - 2
2010-10-30 Rood Geel E3 - Ouwe Syl E1 1 - 8
2010-10-30 Tzum E1 - Frisia E5 2 - 3
2010-10-16 Blauw Wit '34 E4 - Leeuwarder Zwaluwen E4 4 - 4
2010-10-16 CVO E1 - Annaparochie St. E2 0 - 13
2010-10-16 Rood Geel E3 - Terschelling E1 0 - 2
2010-10-16 Tzum E1 - Ouwe Syl E1 3 - 1
2010-10-16 Zeerobben E3 - Frisia E5 2 - 7
2010-10-09 Leeuwarder Zwaluwen E4 - Tzum E1 3 - 1
2010-10-09 Ouwe Syl E1 - CVO E1 13 - 0
2010-10-09 Rood Geel E3 - Blauw Wit '34 E4 2 - 2
2010-10-09 Terschelling E1 - Frisia E5 3 - 2
2010-10-02 Zeerobben E3 - Tzum E1 2 - 1
2010-09-25 Blauw Wit '34 E4 - Tzum E1 5 - 1
2010-09-25 Leeuwarder Zwaluwen E4 - Zeerobben E3 3 - 1
2010-09-25 Ouwe Syl E1 - Frisia E5 1 - 3
2010-09-25 Rood Geel E3 - CVO E1 8 - 0
2010-09-25 Terschelling E1 - Annaparochie St. E2 6 - 1
2010-09-18 Annaparochie St. E2 - Ouwe Syl E1 4 - 16
2010-09-18 Frisia E5 - Leeuwarder Zwaluwen E4 4 - 3
2010-09-18 Tzum E1 - Terschelling E1 5 - 10
2010-09-18 Zeerobben E3 - Rood Geel E3 2 - 3
2010-09-11 Blauw Wit '34 E4 - Zeerobben E3 6 - 1
2010-09-11 Leeuwarder Zwaluwen E4 - Annaparochie St. E2 5 - 3
2010-09-11 Rood Geel E3 - Frisia E5 1 - 3
2010-09-11 Terschelling E1 - Ouwe Syl E1 1 - 2
2010-09-09 Tzum E1 - CVO E1 13 - 0
2010-09-04 Annaparochie St. E2 - Rood Geel E3 3 - 6
2010-09-04 CVO E1 - Terschelling E1 1 - 13
2010-09-04 Frisia E5 - Blauw Wit '34 E4 6 - 3
2010-09-04 Ouwe Syl E1 - Leeuwarder Zwaluwen E4 5 - 1

E2 Stand

1e klasse CF

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Holwerd E2 7 7 0 0 21 80 2
2 Ouwe Syl E2 7 6 0 1 18 86 11
3 DTD E2 7 5 1 1 16 59 18
4 Franeker SC E7 7 5 0 2 15 33 30
5 Frisia E9 7 2 2 3 8 35 22
6 Rood Geel E5 7 2 1 4 7 25 39
7 Wykels Hallum E3 8 2 0 6 6 20 68
8 Leeuwarden E5 6 0 0 6 0 10 61
9 Nicator E2 6 0 0 6 0 6 103
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E2 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2010-12-18 Nicator E2 - Leeuwarden E5 -
2010-11-20 DTD E2 - Frisia E9 3 - 3
2010-11-20 Rood Geel E5 - Holwerd E2 0 - 8
2010-11-13 Wykels Hallum E3 - Ouwe Syl E2 0 - 20
2010-10-30 Franeker SC E7 - Nicator E2 13 - 0
2010-10-30 Holwerd E2 - Wykels Hallum E3 15 - 1
2010-10-30 Leeuwarden E5 - Rood Geel E5 3 - 11
2010-10-30 Ouwe Syl E2 - DTD E2 5 - 4
2010-10-16 Franeker SC E7 - DTD E2 2 - 6
2010-10-16 Frisia E9 - Ouwe Syl E2 1 - 4
2010-10-16 Holwerd E2 - Nicator E2 20 - 0
2010-10-16 Wykels Hallum E3 - Rood Geel E5 2 - 5
2010-10-09 DTD E2 - Leeuwarden E5 11 - 2
2010-10-09 Frisia E9 - Franeker SC E7 3 - 4
2010-10-09 Nicator E2 - Wykels Hallum E3 3 - 7
2010-10-09 Ouwe Syl E2 - Rood Geel E5 13 - 1
2010-10-02 Rood Geel E5 - Franeker SC E7 4 - 8
2010-09-25 DTD E2 - Wykels Hallum E3 12 - 2
2010-09-25 Franeker SC E7 - Leeuwarden E5 3 - 2
2010-09-25 Frisia E9 - Holwerd E2 0 - 6
2010-09-25 Ouwe Syl E2 - Nicator E2 24 - 0
2010-09-18 Holwerd E2 - Franeker SC E7 13 - 0
2010-09-18 Leeuwarden E5 - Ouwe Syl E2 0 - 19
2010-09-18 Rood Geel E5 - DTD E2 2 - 3
2010-09-18 Wykels Hallum E3 - Frisia E9 2 - 7
2010-09-11 DTD E2 - Nicator E2 20 - 2
2010-09-11 Franeker SC E7 - Wykels Hallum E3 3 - 2
2010-09-11 Frisia E9 - Rood Geel E5 2 - 2
2010-09-11 Leeuwarden E5 - Holwerd E2 0 - 13
2010-09-04 Holwerd E2 - Ouwe Syl E2 5 - 1
2010-09-04 Nicator E2 - Frisia E9 1 - 19
2010-09-04 Wykels Hallum E3 - Leeuwarden E5 4 - 3

F1 Stand

1e klasse BW

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Zeerobben F2 8 8 0 0 24 102 3
2 Leeuwarden F2 8 6 1 1 19 52 14
3 FVC F2 8 6 1 1 19 42 15
4 Dronrijp F2 8 5 1 2 16 40 35
5 Berlikum SC F2 8 5 0 3 15 48 31
6 Hardegarijp F2 8 4 0 4 12 23 16
7 S.C. Stiens F4 8 2 1 5 7 25 45
8 Tzum F1 8 1 0 7 3 10 49
9 Stormvogels'64 F1 8 1 0 7 3 9 96
10 Ouwe Syl F1 8 0 0 8 0 8 55
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2010-11-20 Berlikum SC F2 - Hardegarijp F2 3 - 2
2010-11-20 FVC F2 - Dronrijp F2 6 - 0
2010-11-20 Leeuwarden F2 - Tzum F1 8 - 0
2010-11-20 Stormvogels'64 F1 - S.C. Stiens F4 1 - 9
2010-11-13 Zeerobben F2 - Ouwe Syl F1 14 - 1
2010-11-06 Ouwe Syl F1 - Leeuwarden F2 0 - 9
2010-10-30 Dronrijp F2 - Zeerobben F2 0 - 9
2010-10-30 Hardegarijp F2 - Stormvogels'64 F1 11 - 1
2010-10-30 S.C. Stiens F4 - FVC F2 2 - 4
2010-10-30 Tzum F1 - Berlikum SC F2 1 - 5
2010-10-16 Berlikum SC F2 - Leeuwarden F2 3 - 6
2010-10-16 Dronrijp F2 - Stormvogels'64 F1 8 - 1
2010-10-16 Ouwe Syl F1 - FVC F2 0 - 7
2010-10-16 S.C. Stiens F4 - Hardegarijp F2 1 - 2
2010-10-16 Tzum F1 - Zeerobben F2 0 - 13
2010-10-09 FVC F2 - Tzum F1 5 - 0
2010-10-09 Hardegarijp F2 - Leeuwarden F2 0 - 1
2010-10-09 S.C. Stiens F4 - Dronrijp F2 5 - 5
2010-10-09 Stormvogels'64 F1 - Ouwe Syl F1 4 - 2
2010-10-09 Zeerobben F2 - Berlikum SC F2 13 - 0
2010-09-25 Dronrijp F2 - Ouwe Syl F1 6 - 1
2010-09-25 FVC F2 - Leeuwarden F2 1 - 1
2010-09-25 Hardegarijp F2 - Zeerobben F2 0 - 7
2010-09-25 S.C. Stiens F4 - Tzum F1 3 - 2
2010-09-25 Stormvogels'64 F1 - Berlikum SC F2 0 - 16
2010-09-18 Berlikum SC F2 - S.C. Stiens F4 8 - 2
2010-09-18 Leeuwarden F2 - Stormvogels'64 F1 16 - 2
2010-09-18 Ouwe Syl F1 - Hardegarijp F2 1 - 3
2010-09-18 Tzum F1 - Dronrijp F2 3 - 9
2010-09-18 Zeerobben F2 - FVC F2 11 - 1
2010-09-11 Dronrijp F2 - Berlikum SC F2 6 - 5
2010-09-11 Hardegarijp F2 - FVC F2 1 - 2
2010-09-11 Ouwe Syl F1 - Tzum F1 2 - 4
2010-09-11 S.C. Stiens F4 - Leeuwarden F2 2 - 6
2010-09-11 Stormvogels'64 F1 - Zeerobben F2 0 - 18
2010-09-04 Berlikum SC F2 - Ouwe Syl F1 8 - 1
2010-09-04 FVC F2 - Stormvogels'64 F1 16 - 0
2010-09-04 Leeuwarden F2 - Dronrijp F2 5 - 6
2010-09-04 Tzum F1 - Hardegarijp F2 0 - 4
2010-09-04 Zeerobben F2 - S.C. Stiens F4 17 - 1

F2 Stand

2e klasse AO

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 SC Berlikum F4 9 9 0 0 27 84 9
2 FVC F6 10 9 0 1 27 97 12
3 AVC F3 10 8 0 2 24 63 20
4 Blauw Wit '34 F12 10 7 0 3 21 39 21
5 Frisia F11 9 6 0 3 18 45 22
6 Rood Geel F4 10 6 0 4 18 45 25
7 Franeker SC F6 10 4 0 6 12 28 52
8 Sparta'59 F3 10 3 1 6 10 34 54
9 Franeker SC F7 10 2 1 7 7 20 33
10 Dronrijp F6 9 2 0 7 6 28 75
11 Ouwe Syl F2 9 1 0 8 3 9 90
12 Beetgum F3 10 0 0 10 0 15 94
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F2 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2010-11-20 AVC F3 - Sparta'59 F3 8 - 2
2010-11-20 Beetgum F3 - SC Berlikum F4 0 - 10
2010-11-20 Blauw Wit '34 F12 - Franeker SC F7 3 - 0
2010-11-20 Franeker SC F6 - FVC F6 1 - 7
2010-11-20 Rood Geel F4 - Dronrijp F6 10 - 2
2010-11-13 Beetgum F3 - AVC F3 0 - 12
2010-11-13 Dronrijp F6 - FVC F6 0 - 21
2010-11-13 Franeker SC F7 - SC Berlikum F4 2 - 5
2010-11-13 Frisia F11 - Rood Geel F4 3 - 2
2010-11-13 Ouwe Syl F2 - Blauw Wit '34 F12 0 - 9
2010-11-13 Sparta'59 F3 - Franeker SC F6 12 - 1
2010-11-06 AVC F3 - Ouwe Syl F2 11 - 1
2010-11-06 Blauw Wit '34 F12 - Frisia F11 3 - 2
2010-11-06 Franeker SC F6 - Franeker SC F7 1 - 0
2010-11-06 FVC F6 - Beetgum F3 19 - 1
2010-11-06 Rood Geel F4 - Sparta'59 F3 7 - 1
2010-10-30 Dronrijp F6 - Franeker SC F6 2 - 8
2010-10-30 Franeker SC F7 - Rood Geel F4 2 - 4
2010-10-30 Frisia F11 - AVC F3 5 - 3
2010-10-30 FVC F6 - SC Berlikum F4 3 - 5
2010-10-30 Ouwe Syl F2 - Beetgum F3 5 - 3
2010-10-30 Sparta'59 F3 - Blauw Wit '34 F12 0 - 4
2010-10-16 Dronrijp F6 - Blauw Wit '34 F12 1 - 10
2010-10-16 Franeker SC F7 - AVC F3 1 - 3
2010-10-16 Frisia F11 - Beetgum F3 11 - 0
2010-10-16 FVC F6 - Rood Geel F4 3 - 0
2010-10-16 SC Berlikum F4 - Franeker SC F6 15 - 0
2010-10-16 Sparta'59 F3 - Ouwe Syl F2 9 - 3
2010-10-09 AVC F3 - Dronrijp F6 7 - 3
2010-10-09 Beetgum F3 - Franeker SC F6 0 - 7
2010-10-09 Blauw Wit '34 F12 - FVC F6 2 - 9
2010-10-09 Frisia F11 - Sparta'59 F3 6 - 1
2010-10-09 Ouwe Syl F2 - Franeker SC F7 0 - 7
2010-10-09 Rood Geel F4 - SC Berlikum F4 0 - 7
2010-10-02 FVC F6 - Franeker SC F7 9 - 0
2010-10-02 SC Berlikum F4 - Sparta'59 F3 10 - 1
2010-09-25 AVC F3 - SC Berlikum F4 2 - 5
2010-09-25 Beetgum F3 - Rood Geel F4 0 - 8
2010-09-25 Blauw Wit '34 F12 - Franeker SC F6 1 - 0
2010-09-25 Frisia F11 - Dronrijp F6 6 - 1
2010-09-25 Ouwe Syl F2 - FVC F6 0 - 11
2010-09-25 Sparta'59 F3 - Franeker SC F7 2 - 2
2010-09-18 Dronrijp F6 - Sparta'59 F3 2 - 6
2010-09-18 Franeker SC F6 - AVC F3 0 - 7
2010-09-18 Franeker SC F7 - Beetgum F3 4 - 3
2010-09-18 FVC F6 - Frisia F11 4 - 3
2010-09-18 Rood Geel F4 - Blauw Wit '34 F12 2 - 1
2010-09-18 SC Berlikum F4 - Ouwe Syl F2 19 - 0
2010-09-11 AVC F3 - Rood Geel F4 6 - 1
2010-09-11 Beetgum F3 - Blauw Wit '34 F12 3 - 4
2010-09-11 Franeker SC F7 - Dronrijp F6 2 - 3
2010-09-11 Frisia F11 - SC Berlikum F4 1 - 8
2010-09-11 Ouwe Syl F2 - Franeker SC F6 0 - 10
2010-09-11 Sparta'59 F3 - FVC F6 0 - 11
2010-09-04 Blauw Wit '34 F12 - AVC F3 2 - 4
2010-09-04 Dronrijp F6 - Beetgum F3 14 - 5
2010-09-04 Franeker SC F6 - Frisia F11 0 - 8
2010-09-04 Rood Geel F4 - Ouwe Syl F2 11 - 0