2010/2011 Standen

1e Stand

4e klasse A

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ens 1 26 19 3 4 60 74 35
2 Walde De 1 26 18 3 5 57 62 34
3 NOK 1 26 17 3 6 54 90 52
4 DESZ 1 26 15 3 8 48 79 41
5 AVC 1 26 14 4 8 46 67 49
6 Workum 1 26 12 9 5 45 49 36
7 SVM 1 26 11 7 8 40 47 31
8 TOP'63 1 26 12 2 12 38 38 40
9 Arum 1 26 11 4 11 37 60 51
10 Foarut 1 26 7 3 16 24 45 69
11 Espel 1 26 6 2 18 20 38 77
12 IJVC 1 26 6 2 18 20 35 86
13 Ouwe Syl 1 26 4 4 18 16 25 65
14 Heeg 1 26 4 3 19 15 42 85
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

1e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-05-14 AVC 1 - Walde De 1 1 - 1
2011-05-14 DESZ 1 - Heeg 1 12 - 1
2011-05-14 Ens 1 - Workum 1 3 - 1
2011-05-14 Foarut 1 - Arum 1 2 - 5
2011-05-14 IJVC 1 - Ouwe Syl 1 3 - 2
2011-05-14 NOK 1 - SVM 1 2 - 2
2011-05-14 TOP'63 1 - Espel 1 5 - 4
2011-05-07 Arum 1 - IJVC 1 2 - 3
2011-05-07 Espel 1 - DESZ 1 1 - 5
2011-05-07 Heeg 1 - AVC 1 3 - 2
2011-05-07 Ouwe Syl 1 - Ens 1 0 - 3
2011-05-07 SVM 1 - Foarut 1 1 - 1
2011-05-07 Walde De 1 - NOK 1 5 - 3
2011-05-07 Workum 1 - TOP'63 1 2 - 3
2011-04-23 AVC 1 - DESZ 1 2 - 1
2011-04-23 Ens 1 - Arum 1 4 - 2
2011-04-23 Espel 1 - Workum 1 2 - 3
2011-04-23 Foarut 1 - Walde De 1 0 - 6
2011-04-23 IJVC 1 - SVM 1 0 - 2
2011-04-23 NOK 1 - Heeg 1 4 - 3
2011-04-23 TOP'63 1 - Ouwe Syl 1 1 - 0
2011-04-16 Arum 1 - TOP'63 1 0 - 1
2011-04-16 AVC 1 - Espel 1 0 - 0
2011-04-16 DESZ 1 - NOK 1 1 - 3
2011-04-16 Heeg 1 - Foarut 1 4 - 2
2011-04-16 Ouwe Syl 1 - Workum 1 0 - 0
2011-04-16 SVM 1 - Ens 1 0 - 4
2011-04-16 Walde De 1 - IJVC 1 3 - 2
2011-04-12 Ens 1 - SVM 1 1 - 0
2011-04-12 IJVC 1 - Walde De 1 0 - 3
2011-04-12 Ouwe Syl 1 - Foarut 1 2 - 0
2011-04-09 Ens 1 - Walde De 1 1 - 0
2011-04-09 Espel 1 - Ouwe Syl 1 2 - 3
2011-04-09 Foarut 1 - DESZ 1 2 - 6
2011-04-09 IJVC 1 - Heeg 1 2 - 1
2011-04-09 NOK 1 - AVC 1 4 - 2
2011-04-09 TOP'63 1 - SVM 1 0 - 0
2011-04-09 Workum 1 - Arum 1 0 - 2
2011-04-02 Ens 1 - IJVC 1 6 - 0
2011-04-02 Espel 1 - Walde De 1 1 - 3
2011-04-02 Foarut 1 - SVM 1 1 - 2
2011-04-02 Heeg 1 - DESZ 1 2 - 3
2011-03-26 Arum 1 - Ouwe Syl 1 0 - 0
2011-03-26 AVC 1 - Foarut 1 2 - 1
2011-03-26 DESZ 1 - IJVC 1 3 - 1
2011-03-26 Heeg 1 - Ens 1 3 - 1
2011-03-26 NOK 1 - Espel 1 5 - 1
2011-03-26 SVM 1 - Workum 1 2 - 2
2011-03-26 Walde De 1 - TOP'63 1 2 - 1
2011-03-19 Ens 1 - DESZ 1 4 - 3
2011-03-19 Espel 1 - Arum 1 3 - 3
2011-03-19 Foarut 1 - NOK 1 3 - 4
2011-03-19 IJVC 1 - AVC 1 4 - 3
2011-03-19 Ouwe Syl 1 - SVM 1 0 - 2
2011-03-19 TOP'63 1 - Heeg 1 3 - 1
2011-03-19 Workum 1 - Walde De 1 0 - 0
2011-03-12 AVC 1 - Ens 1 2 - 0
2011-03-12 DESZ 1 - TOP'63 1 1 - 0
2011-03-12 Foarut 1 - Espel 1 3 - 1
2011-03-12 Heeg 1 - Workum 1 2 - 3
2011-03-12 NOK 1 - IJVC 1 6 - 1
2011-03-12 SVM 1 - Arum 1 3 - 2
2011-03-12 Walde De 1 - Ouwe Syl 1 2 - 0
2011-03-05 Arum 1 - Walde De 1 1 - 2
2011-03-05 Ens 1 - NOK 1 4 - 0
2011-03-05 Espel 1 - SVM 1 1 - 0
2011-03-05 IJVC 1 - Foarut 1 0 - 6
2011-03-05 Ouwe Syl 1 - Heeg 1 3 - 3
2011-03-05 TOP'63 1 - AVC 1 1 - 4
2011-03-05 Workum 1 - DESZ 1 2 - 1
2011-02-26 Arum 1 - NOK 1 1 - 5
2011-02-26 Espel 1 - Heeg 1 2 - 0
2011-02-26 SVM 1 - AVC 1 0 - 1
2011-02-26 TOP'63 1 - Ens 1 1 - 2
2011-02-26 Walde De 1 - DESZ 1 3 - 1
2011-02-26 Workum 1 - IJVC 1 3 - 3
2011-02-19 AVC 1 - Workum 1 3 - 3
2011-02-19 DESZ 1 - Ouwe Syl 1 8 - 0
2011-02-19 Foarut 1 - Ens 1 1 - 1
2011-02-19 Heeg 1 - Arum 1 2 - 4
2011-02-19 IJVC 1 - Espel 1 2 - 5
2011-02-19 NOK 1 - TOP'63 1 3 - 1
2011-02-19 Walde De 1 - SVM 1 2 - 1
2011-02-12 Arum 1 - DESZ 1 0 - 3
2011-02-12 Ouwe Syl 1 - AVC 1 2 - 7
2011-02-12 SVM 1 - Heeg 1 3 - 0
2011-02-12 TOP'63 1 - Foarut 1 3 - 1
2011-02-12 Workum 1 - NOK 1 2 - 2
2011-02-05 AVC 1 - Arum 1 4 - 2
2011-02-05 DESZ 1 - SVM 1 2 - 1
2011-02-05 Ens 1 - Espel 1 1 - 0
2011-02-05 Foarut 1 - Workum 1 0 - 4
2011-02-05 Heeg 1 - Walde De 1 2 - 4
2011-02-05 IJVC 1 - TOP'63 1 0 - 1
2011-02-05 NOK 1 - Ouwe Syl 1 4 - 1
2011-01-22 Arum 1 - Foarut 1 2 - 2
2011-01-22 Espel 1 - TOP'63 1 2 - 1
2011-01-22 Ouwe Syl 1 - IJVC 1 1 - 5
2011-01-22 SVM 1 - NOK 1 1 - 1
2011-01-22 Walde De 1 - AVC 1 2 - 4
2011-01-22 Workum 1 - Ens 1 2 - 1
2010-11-20 AVC 1 - Heeg 1 2 - 1
2010-11-20 DESZ 1 - Espel 1 5 - 0
2010-11-20 Ens 1 - Ouwe Syl 1 3 - 1
2010-11-20 IJVC 1 - Arum 1 0 - 6
2010-11-20 NOK 1 - Walde De 1 4 - 0
2010-11-20 TOP'63 1 - Workum 1 1 - 3
2010-11-13 Arum 1 - Ens 1 1 - 3
2010-11-13 DESZ 1 - AVC 1 3 - 2
2010-11-13 Heeg 1 - NOK 1 2 - 5
2010-11-13 Ouwe Syl 1 - TOP'63 1 1 - 2
2010-11-13 SVM 1 - IJVC 1 6 - 0
2010-11-13 Walde De 1 - Foarut 1 2 - 1
2010-11-13 Workum 1 - Espel 1 1 - 0
2010-11-06 Espel 1 - AVC 1 1 - 4
2010-11-06 Foarut 1 - Heeg 1 3 - 1
2010-11-06 NOK 1 - DESZ 1 4 - 0
2010-11-06 TOP'63 1 - Arum 1 0 - 1
2010-11-06 Workum 1 - Ouwe Syl 1 1 - 0
2010-10-30 Arum 1 - Workum 1 2 - 2
2010-10-30 AVC 1 - NOK 1 5 - 3
2010-10-30 DESZ 1 - Foarut 1 4 - 0
2010-10-30 Heeg 1 - IJVC 1 0 - 0
2010-10-30 Ouwe Syl 1 - Espel 1 3 - 1
2010-10-30 SVM 1 - TOP'63 1 3 - 0
2010-10-30 Walde De 1 - Ens 1 1 - 4
2010-10-23 Ens 1 - Heeg 1 6 - 2
2010-10-23 Espel 1 - NOK 1 0 - 7
2010-10-23 Foarut 1 - AVC 1 1 - 4
2010-10-23 IJVC 1 - DESZ 1 0 - 3
2010-10-23 Ouwe Syl 1 - Arum 1 2 - 0
2010-10-23 TOP'63 1 - Walde De 1 1 - 3
2010-10-23 Workum 1 - SVM 1 1 - 0
2010-10-16 Arum 1 - Espel 1 5 - 0
2010-10-16 AVC 1 - IJVC 1 1 - 3
2010-10-16 DESZ 1 - Ens 1 3 - 3
2010-10-16 Heeg 1 - TOP'63 1 0 - 1
2010-10-16 NOK 1 - Foarut 1 4 - 1
2010-10-16 SVM 1 - Ouwe Syl 1 1 - 0
2010-10-16 Walde De 1 - Workum 1 1 - 0
2010-10-09 Arum 1 - SVM 1 3 - 1
2010-10-09 Ens 1 - AVC 1 1 - 5
2010-10-09 Espel 1 - Foarut 1 3 - 6
2010-10-09 IJVC 1 - NOK 1 3 - 5
2010-10-09 Ouwe Syl 1 - Walde De 1 0 - 2
2010-10-09 TOP'63 1 - DESZ 1 2 - 1
2010-10-09 Workum 1 - Heeg 1 0 - 1
2010-10-02 AVC 1 - TOP'63 1 1 - 2
2010-10-02 DESZ 1 - Workum 1 3 - 3
2010-10-02 Foarut 1 - IJVC 1 2 - 0
2010-10-02 Heeg 1 - Ouwe Syl 1 1 - 1
2010-10-02 NOK 1 - Ens 1 3 - 6
2010-10-02 SVM 1 - Espel 1 4 - 1
2010-10-02 Walde De 1 - Arum 1 3 - 0
2010-09-25 Arum 1 - Heeg 1 7 - 3
2010-09-25 Ens 1 - Foarut 1 2 - 1
2010-09-25 Espel 1 - IJVC 1 3 - 1
2010-09-25 Ouwe Syl 1 - DESZ 1 1 - 4
2010-09-25 SVM 1 - Walde De 1 2 - 2
2010-09-25 TOP'63 1 - NOK 1 1 - 2
2010-09-25 Workum 1 - AVC 1 1 - 1
2010-09-18 AVC 1 - Ouwe Syl 1 2 - 0
2010-09-18 DESZ 1 - Arum 1 1 - 3
2010-09-18 Foarut 1 - TOP'63 1 1 - 0
2010-09-18 Heeg 1 - SVM 1 2 - 4
2010-09-18 IJVC 1 - Ens 1 1 - 6
2010-09-18 NOK 1 - Workum 1 1 - 3
2010-09-18 Walde De 1 - Espel 1 4 - 1
2010-09-11 Arum 1 - AVC 1 3 - 1
2010-09-11 Espel 1 - Ens 1 0 - 2
2010-09-11 Ouwe Syl 1 - NOK 1 0 - 5
2010-09-11 SVM 1 - DESZ 1 0 - 0
2010-09-11 TOP'63 1 - IJVC 1 4 - 0
2010-09-11 Walde De 1 - Heeg 1 5 - 1
2010-09-11 Workum 1 - Foarut 1 4 - 1
2010-09-04 AVC 1 - SVM 1 2 - 6
2010-09-04 DESZ 1 - Walde De 1 2 - 1
2010-09-04 Ens 1 - TOP'63 1 2 - 2
2010-09-04 Foarut 1 - Ouwe Syl 1 3 - 2
2010-09-04 Heeg 1 - Espel 1 1 - 3
2010-09-04 IJVC 1 - Workum 1 1 - 3
2010-09-04 NOK 1 - Arum 1 1 - 3

2e Stand

reserve 4e klasse E

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Leeuwarder Zwaluwen 6 19 15 0 4 45 57 30
2 V en V'68 2 20 11 2 7 35 45 43
3 Ouwe Syl 2 20 11 1 8 34 53 39
4 BCV 4 18 10 2 6 32 49 30
5 Birdaard FC 2 19 9 3 7 30 41 38
6 Eastermar 2 20 8 5 7 29 47 35
7 Suameer 2 19 7 3 9 24 34 39
8 Minnertsga 4 14 7 1 6 22 40 37
9 Ternaard 2 19 6 2 11 20 26 44
10 S.C. Stiens 6 18 3 5 10 14 40 49
11 Hardegarijp 4 20 2 4 14 10 24 72
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

2e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-06-07 Ouwe Syl 2 - BCV 4 3 - 1
2011-06-01 Birdaard FC 2 - BCV 4 2 - 1
2011-05-31 Minnertsga 4 - Ternaard 2 -
2011-05-28 Minnertsga 4 - S.C. Stiens 6 -
2011-05-28 Ouwe Syl 2 - Leeuwarder Zwaluwen 6 3 - 1
2011-05-28 Ternaard 2 - Suameer 2 3 - 0
2011-05-26 V en V'68 2 - Ouwe Syl 2 3 - 2
2011-05-25 Hardegarijp 4 - Ternaard 2 1 - 1
2011-05-24 Birdaard FC 2 - Minnertsga 4 -
2011-05-21 Hardegarijp 4 - S.C. Stiens 6 2 - 2
2011-05-21 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Ouwe Syl 2 3 - 5
2011-05-21 Minnertsga 4 - BCV 4 -
2011-05-21 Suameer 2 - V en V'68 2 6 - 3
2011-05-21 Ternaard 2 - Eastermar 2 1 - 3
2011-05-18 Ternaard 2 - Ouwe Syl 2 1 - 0
2011-05-17 S.C. Stiens 6 - Ouwe Syl 2 4 - 6
2011-05-17 Suameer 2 - Minnertsga 4 -
2011-05-14 BCV 4 - Birdaard FC 2 2 - 0
2011-05-14 Ouwe Syl 2 - Eastermar 2 1 - 0
2011-05-14 S.C. Stiens 6 - Minnertsga 4 -
2011-05-14 V en V'68 2 - Leeuwarder Zwaluwen 6 3 - 2
2011-05-10 Birdaard FC 2 - S.C. Stiens 6 2 - 0
2011-05-10 Minnertsga 4 - Ouwe Syl 2 3 - 1
2011-05-10 V en V'68 2 - Eastermar 2 2 - 0
2011-05-07 Minnertsga 4 - Birdaard FC 2 4 - 1
2011-05-07 S.C. Stiens 6 - Leeuwarder Zwaluwen 6 2 - 3
2011-05-07 Ternaard 2 - Hardegarijp 4 4 - 0
2011-05-03 Birdaard FC 2 - Ternaard 2 5 - 1
2011-05-03 Eastermar 2 - V en V'68 2 1 - 1
2011-04-27 V en V'68 2 - BCV 4 3 - 3
2011-04-26 Suameer 2 - Ouwe Syl 2 1 - 3
2011-04-26 Ternaard 2 - S.C. Stiens 6 0 - 4
2011-04-23 Minnertsga 4 - Hardegarijp 4 7 - 1
2011-04-23 Suameer 2 - BCV 4 2 - 4
2011-04-20 S.C. Stiens 6 - Eastermar 2 6 - 6
2011-04-16 BCV 4 - Leeuwarder Zwaluwen 6 1 - 2
2011-04-16 Hardegarijp 4 - Birdaard FC 2 2 - 2
2011-04-16 S.C. Stiens 6 - Suameer 2 1 - 2
2011-04-14 Birdaard FC 2 - Hardegarijp 4 1 - 2
2011-04-13 Ternaard 2 - Minnertsga 4 4 - 2
2011-04-09 Eastermar 2 - BCV 4 1 - 3
2011-04-09 Leeuwarder Zwaluwen 6 - S.C. Stiens 6 1 - 0
2011-04-09 Suameer 2 - Hardegarijp 4 3 - 1
2011-04-09 Ternaard 2 - V en V'68 2 0 - 2
2011-04-02 Birdaard FC 2 - Ouwe Syl 2 1 - 3
2011-04-02 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Ternaard 2 2 - 1
2011-04-02 Minnertsga 4 - V en V'68 2 0 - 4
2011-04-02 S.C. Stiens 6 - BCV 4 1 - 4
2011-04-02 Suameer 2 - Eastermar 2 1 - 4
2011-03-26 BCV 4 - Ouwe Syl 2 4 - 0
2011-03-26 Hardegarijp 4 - Leeuwarder Zwaluwen 6 2 - 7
2011-03-26 Minnertsga 4 - Suameer 2 1 - 1
2011-03-23 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Minnertsga 4 3 - 1
2011-03-22 Hardegarijp 4 - Ouwe Syl 2 1 - 3
2011-03-19 Eastermar 2 - Hardegarijp 4 6 - 2
2011-03-19 Ouwe Syl 2 - S.C. Stiens 6 3 - 4
2011-03-19 Suameer 2 - Birdaard FC 2 3 - 5
2011-03-12 Birdaard FC 2 - Leeuwarder Zwaluwen 6 1 - 4
2011-03-12 Minnertsga 4 - Eastermar 2 3 - 4
2011-03-12 S.C. Stiens 6 - V en V'68 2 2 - 3
2011-03-12 Suameer 2 - Ternaard 2 2 - 4
2011-03-05 Eastermar 2 - Birdaard FC 2 3 - 3
2011-03-05 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Suameer 2 1 - 3
2011-03-05 Ouwe Syl 2 - Minnertsga 4 0 - 2
2011-03-05 Ternaard 2 - BCV 4 2 - 1
2011-03-05 V en V'68 2 - Hardegarijp 4 1 - 0
2011-02-26 Ouwe Syl 2 - V en V'68 2 8 - 2
2011-02-26 Suameer 2 - S.C. Stiens 6 1 - 1
2011-02-19 BCV 4 - Minnertsga 4 7 - 3
2010-11-20 BCV 4 - Hardegarijp 4 5 - 1
2010-11-20 Eastermar 2 - Leeuwarder Zwaluwen 6 2 - 3
2010-11-20 Ouwe Syl 2 - Suameer 2 0 - 2
2010-11-20 S.C. Stiens 6 - Ternaard 2 1 - 1
2010-11-20 V en V'68 2 - Birdaard FC 2 0 - 2
2010-11-13 Eastermar 2 - Ternaard 2 6 - 0
2010-11-13 S.C. Stiens 6 - Hardegarijp 4 5 - 2
2010-11-13 V en V'68 2 - Suameer 2 2 - 0
2010-11-06 Eastermar 2 - Ouwe Syl 2 2 - 2
2010-11-06 Leeuwarder Zwaluwen 6 - V en V'68 2 1 - 0
2010-10-30 BCV 4 - Suameer 2 2 - 4
2010-10-30 Hardegarijp 4 - Minnertsga 4 1 - 3
2010-10-30 Ouwe Syl 2 - Ternaard 2 5 - 2
2010-10-30 S.C. Stiens 6 - Birdaard FC 2 3 - 3
2010-10-16 BCV 4 - Eastermar 2 1 - 1
2010-10-16 Hardegarijp 4 - Suameer 2 1 - 1
2010-10-16 V en V'68 2 - Ternaard 2 3 - 0
2010-10-09 Eastermar 2 - S.C. Stiens 6 3 - 1
2010-10-09 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Hardegarijp 4 7 - 1
2010-10-09 Ternaard 2 - Birdaard FC 2 1 - 2
2010-10-02 BCV 4 - V en V'68 2 3 - 1
2010-10-02 Birdaard FC 2 - Suameer 2 2 - 1
2010-10-02 Hardegarijp 4 - Eastermar 2 0 - 3
2010-10-02 Minnertsga 4 - Leeuwarder Zwaluwen 6 1 - 6
2010-09-25 Eastermar 2 - Minnertsga 4 1 - 3
2010-09-25 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Birdaard FC 2 6 - 4
2010-09-25 Ouwe Syl 2 - Hardegarijp 4 5 - 1
2010-09-25 V en V'68 2 - S.C. Stiens 6 4 - 2
2010-09-18 BCV 4 - Ternaard 2 2 - 0
2010-09-18 Birdaard FC 2 - Eastermar 2 0 - 1
2010-09-18 Hardegarijp 4 - V en V'68 2 0 - 4
2010-09-18 Suameer 2 - Leeuwarder Zwaluwen 6 0 - 1
2010-09-11 BCV 4 - S.C. Stiens 6 3 - 1
2010-09-11 Eastermar 2 - Suameer 2 0 - 1
2010-09-11 Ouwe Syl 2 - Birdaard FC 2 0 - 1
2010-09-11 Ternaard 2 - Leeuwarder Zwaluwen 6 0 - 3
2010-09-11 V en V'68 2 - Minnertsga 4 3 - 7
2010-09-04 Birdaard FC 2 - V en V'68 2 4 - 1
2010-09-04 Hardegarijp 4 - BCV 4 3 - 2
2010-09-04 Leeuwarder Zwaluwen 6 - Eastermar 2 1 - 0

3e Stand

reserve 6e klasse I

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Blauw Wit '34 8 22 16 4 2 52 82 32
2 AVC 4 22 15 3 4 48 85 29
3 S.C. Stiens 5 22 15 0 7 45 56 42
4 SDS 6 22 10 4 8 34 59 52
5 Zeerobben 5 22 9 3 10 30 62 58
6 Franeker SC 5 21 8 5 8 29 54 60
7 Leeuwarder Zwaluwen 9 22 8 5 9 29 58 61
8 Ouwe Syl 3 21 8 4 9 28 37 49
9 Mulier 4 22 9 1 12 28 56 60
10 TOP'63 3 22 5 5 12 20 36 61
11 Berlikum SC 5 22 4 4 14 16 38 61
12 CVO 2 22 4 2 16 14 29 87
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

3e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2011-06-04 Ouwe Syl 3 - Franeker SC 5 -
2011-06-04 SDS 6 - Mulier 4 4 - 2
2011-05-31 Zeerobben 5 - Berlikum SC 5 6 - 3
2011-05-28 AVC 4 - Blauw Wit '34 8 2 - 2
2011-05-28 S.C. Stiens 5 - CVO 2 2 - 5
2011-05-25 CVO 2 - Mulier 4 1 - 4
2011-05-24 Zeerobben 5 - SDS 6 3 - 5
2011-05-21 AVC 4 - Zeerobben 5 4 - 0
2011-05-21 Berlikum SC 5 - SDS 6 3 - 2
2011-05-21 Blauw Wit '34 8 - CVO 2 2 - 0
2011-05-21 Franeker SC 5 - Ouwe Syl 3 2 - 4
2011-05-21 S.C. Stiens 5 - Mulier 4 1 - 4
2011-05-20 Leeuwarder Zwaluwen 9 - TOP'63 3 2 - 2
2011-05-17 Zeerobben 5 - Mulier 4 3 - 6
2011-05-14 CVO 2 - S.C. Stiens 5 0 - 3
2011-05-14 Mulier 4 - AVC 4 0 - 7
2011-05-14 Ouwe Syl 3 - Leeuwarder Zwaluwen 9 3 - 2
2011-05-14 SDS 6 - Franeker SC 5 2 - 4
2011-05-14 TOP'63 3 - Blauw Wit '34 8 1 - 4
2011-05-11 Franeker SC 5 - CVO 2 4 - 4
2011-05-10 SDS 6 - Berlikum SC 5 3 - 1
2011-05-07 CVO 2 - TOP'63 3 3 - 3
2011-05-07 Franeker SC 5 - S.C. Stiens 5 4 - 1
2011-05-07 Leeuwarder Zwaluwen 9 - Ouwe Syl 3 0 - 2
2011-05-07 Zeerobben 5 - AVC 4 2 - 5
2011-05-03 Franeker SC 5 - AVC 4 4 - 4
2011-04-27 SDS 6 - CVO 2 4 - 1
2011-04-26 Berlikum SC 5 - Zeerobben 5 1 - 1
2011-04-23 AVC 4 - CVO 2 2 - 0
2011-04-23 Blauw Wit '34 8 - Ouwe Syl 3 3 - 0
2011-04-23 Franeker SC 5 - Berlikum SC 5 4 - 3
2011-04-23 Leeuwarder Zwaluwen 9 - SDS 6 2 - 2
2011-04-23 S.C. Stiens 5 - TOP'63 3 4 - 2
2011-04-21 Ouwe Syl 3 - Mulier 4 2 - 1
2011-04-21 Zeerobben 5 - Leeuwarder Zwaluwen 9 2 - 6
2011-04-16 Berlikum SC 5 - Leeuwarder Zwaluwen 9 1 - 3
2011-04-16 Franeker SC 5 - Zeerobben 5 1 - 1
2011-04-16 Ouwe Syl 3 - S.C. Stiens 5 0 - 1
2011-04-16 SDS 6 - Blauw Wit '34 8 1 - 3
2011-04-16 TOP'63 3 - AVC 4 1 - 8
2011-04-13 Blauw Wit '34 8 - Zeerobben 5 3 - 1
2011-04-13 Mulier 4 - CVO 2 4 - 1
2011-04-12 S.C. Stiens 5 - Ouwe Syl 3 3 - 4
2011-04-09 AVC 4 - Ouwe Syl 3 6 - 2
2011-04-09 Blauw Wit '34 8 - Berlikum SC 5 9 - 0
2011-04-09 Leeuwarder Zwaluwen 9 - Franeker SC 5 0 - 5
2011-04-09 Mulier 4 - TOP'63 3 1 - 2
2011-04-09 S.C. Stiens 5 - SDS 6 3 - 0
2011-04-09 Zeerobben 5 - CVO 2 8 - 1
2011-04-06 AVC 4 - Berlikum SC 5 3 - 0
2011-04-02 Berlikum SC 5 - TOP'63 3 2 - 5
2011-04-02 Blauw Wit '34 8 - AVC 4 2 - 1
2011-04-02 Leeuwarder Zwaluwen 9 - Mulier 4 2 - 0
2011-04-02 S.C. Stiens 5 - Zeerobben 5 3 - 2
2011-04-02 SDS 6 - Ouwe Syl 3 7 - 4
2011-03-31 TOP'63 3 - CVO 2 0 - 2
2011-03-26 Berlikum SC 5 - S.C. Stiens 5 2 - 1
2011-03-26 Franeker SC 5 - Blauw Wit '34 8 3 - 3
2011-03-26 Leeuwarder Zwaluwen 9 - Zeerobben 5 5 - 2
2011-03-26 SDS 6 - AVC 4 0 - 3
2011-03-19 Blauw Wit '34 8 - Leeuwarder Zwaluwen 9 2 - 1
2011-03-19 CVO 2 - Ouwe Syl 3 0 - 1
2011-03-19 Mulier 4 - SDS 6 4 - 1
2011-03-19 S.C. Stiens 5 - Franeker SC 5 4 - 1
2011-03-19 Zeerobben 5 - TOP'63 3 5 - 1
2011-03-12 Berlikum SC 5 - Mulier 4 1 - 2
2011-03-12 Leeuwarder Zwaluwen 9 - S.C. Stiens 5 0 - 2
2011-03-12 Ouwe Syl 3 - TOP'63 3 1 - 0
2011-03-05 AVC 4 - Leeuwarder Zwaluwen 9 3 - 0
2011-03-05 CVO 2 - Berlikum SC 5 2 - 1
2011-03-05 Mulier 4 - Franeker SC 5 3 - 4
2011-03-05 S.C. Stiens 5 - Blauw Wit '34 8 4 - 2
2011-03-05 TOP'63 3 - SDS 6 2 - 2
2011-03-05 Zeerobben 5 - Ouwe Syl 3 4 - 1
2011-02-26 AVC 4 - TOP'63 3 1 - 1
2011-02-26 Blauw Wit '34 8 - SDS 6 6 - 2
2011-02-26 Leeuwarder Zwaluwen 9 - Berlikum SC 5 5 - 3
2011-02-26 Zeerobben 5 - Franeker SC 5 3 - 3
2010-11-20 AVC 4 - S.C. Stiens 5 1 - 2
2010-11-20 CVO 2 - Leeuwarder Zwaluwen 9 0 - 9
2010-11-20 Mulier 4 - Blauw Wit '34 8 1 - 7
2010-11-20 Ouwe Syl 3 - Berlikum SC 5 2 - 2
2010-11-20 TOP'63 3 - Franeker SC 5 1 - 2
2010-11-13 CVO 2 - Blauw Wit '34 8 1 - 6
2010-11-13 Mulier 4 - S.C. Stiens 5 1 - 2
2010-11-13 TOP'63 3 - Leeuwarder Zwaluwen 9 2 - 2
2010-11-06 AVC 4 - Mulier 4 5 - 3
2010-11-06 Blauw Wit '34 8 - TOP'63 3 4 - 0
2010-11-06 Franeker SC 5 - SDS 6 0 - 6
2010-10-30 Berlikum SC 5 - Franeker SC 5 1 - 2
2010-10-30 CVO 2 - AVC 4 1 - 12
2010-10-30 Mulier 4 - Zeerobben 5 2 - 3
2010-10-30 Ouwe Syl 3 - Blauw Wit '34 8 0 - 5
2010-10-30 SDS 6 - Leeuwarder Zwaluwen 9 1 - 1
2010-10-30 TOP'63 3 - S.C. Stiens 5 4 - 2
2010-10-23 Franeker SC 5 - Mulier 4 5 - 3
2010-10-23 Leeuwarder Zwaluwen 9 - CVO 2 5 - 0
2010-10-23 S.C. Stiens 5 - AVC 4 2 - 1
2010-10-23 TOP'63 3 - Berlikum SC 5 1 - 4
2010-10-16 Berlikum SC 5 - Blauw Wit '34 8 3 - 3
2010-10-16 CVO 2 - Zeerobben 5 0 - 4
2010-10-16 Franeker SC 5 - Leeuwarder Zwaluwen 9 1 - 3
2010-10-16 Ouwe Syl 3 - AVC 4 0 - 1
2010-10-16 SDS 6 - S.C. Stiens 5 1 - 4
2010-10-16 TOP'63 3 - Mulier 4 1 - 3
2010-10-09 AVC 4 - SDS 6 1 - 3
2010-10-09 Blauw Wit '34 8 - Franeker SC 5 3 - 0
2010-10-09 Mulier 4 - Ouwe Syl 3 1 - 1
2010-10-09 S.C. Stiens 5 - Berlikum SC 5 3 - 1
2010-10-02 Berlikum SC 5 - AVC 4 0 - 1
2010-10-02 Leeuwarder Zwaluwen 9 - Blauw Wit '34 8 4 - 4
2010-10-02 Ouwe Syl 3 - CVO 2 2 - 1
2010-10-02 TOP'63 3 - Zeerobben 5 1 - 3
2010-09-29 SDS 6 - TOP'63 3 3 - 1
2010-09-25 AVC 4 - Franeker SC 5 3 - 1
2010-09-25 CVO 2 - SDS 6 1 - 5
2010-09-25 Mulier 4 - Berlikum SC 5 2 - 1
2010-09-25 S.C. Stiens 5 - Leeuwarder Zwaluwen 9 6 - 2
2010-09-25 TOP'63 3 - Ouwe Syl 3 2 - 1
2010-09-25 Zeerobben 5 - Blauw Wit '34 8 4 - 0
2010-09-21 Berlikum SC 5 - CVO 2 4 - 0
2010-09-18 Blauw Wit '34 8 - S.C. Stiens 5 4 - 1
2010-09-18 Leeuwarder Zwaluwen 9 - AVC 4 3 - 11
2010-09-18 Ouwe Syl 3 - Zeerobben 5 3 - 4
2010-09-11 CVO 2 - Franeker SC 5 5 - 2
2010-09-11 Mulier 4 - Leeuwarder Zwaluwen 9 7 - 1
2010-09-11 Ouwe Syl 3 - SDS 6 3 - 3
2010-09-11 Zeerobben 5 - S.C. Stiens 5 1 - 2
2010-09-04 Berlikum SC 5 - Ouwe Syl 3 1 - 1
2010-09-04 Blauw Wit '34 8 - Mulier 4 5 - 2
2010-09-04 Franeker SC 5 - TOP'63 3 2 - 3
2010-09-04 SDS 6 - Zeerobben 5 2 - 0