2012/2013 Standen

1e Stand

4e klasse B

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 VIOD 1 26 25 1 0 76 114 20
2 GSVV 1 26 17 4 5 55 61 29
3 Birdaard FC 1 26 17 2 7 53 78 38
4 Ropta Boys 1 26 13 6 7 45 59 35
5 Anjum 1 26 13 3 10 42 58 53
6 Ouwe Syl 1 26 13 2 11 41 75 57
7 ASC 1 26 12 2 12 38 49 52
8 Friese Boys 1 26 10 5 11 35 48 44
9 Ternaard 1 26 10 2 14 32 37 71
10 Drogeham 1 26 7 4 15 25 41 68
11 Marrum 1 26 7 3 16 24 45 80
12 VVT 1 26 5 5 16 20 38 78
13 Wardy 1 26 5 4 17 19 35 80
14 Kootstertille SC 1 26 5 3 18 18 36 69
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

1e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-05-18 Anjum 1 - Drogeham 1 1 - 3
2013-05-18 ASC 1 - Friese Boys 1 4 - 2
2013-05-18 GSVV 1 - VIOD 1 1 - 4
2013-05-18 Kootstertille SC 1 - Ternaard 1 2 - 3
2013-05-18 Marrum 1 - Ouwe Syl 1 0 - 8
2013-05-18 Ropta Boys 1 - Birdaard FC 1 0 - 0
2013-05-18 VVT 1 - Wardy 1 2 - 2
2013-05-11 Birdaard FC 1 - Marrum 1 2 - 3
2013-05-11 Drogeham 1 - Kootstertille SC 1 4 - 3
2013-05-11 Friese Boys 1 - Ropta Boys 1 0 - 2
2013-05-11 Ouwe Syl 1 - VVT 1 7 - 0
2013-05-11 Ternaard 1 - GSVV 1 0 - 4
2013-05-11 VIOD 1 - ASC 1 2 - 1
2013-05-11 Wardy 1 - Anjum 1 1 - 2
2013-05-04 Anjum 1 - Ropta Boys 1 2 - 3
2013-05-04 GSVV 1 - Birdaard FC 1 0 - 2
2013-05-04 Kootstertille SC 1 - ASC 1 0 - 2
2013-05-04 Marrum 1 - VIOD 1 1 - 3
2013-05-04 Ouwe Syl 1 - Ternaard 1 10 - 1
2013-05-04 VVT 1 - Friese Boys 1 3 - 3
2013-05-04 Wardy 1 - Drogeham 1 0 - 2
2013-04-27 Birdaard FC 1 - Ouwe Syl 1 4 - 0
2013-04-27 Drogeham 1 - VVT 1 3 - 1
2013-04-27 Friese Boys 1 - GSVV 1 2 - 1
2013-04-27 Ropta Boys 1 - ASC 1 2 - 0
2013-04-27 Ternaard 1 - Anjum 1 1 - 5
2013-04-27 VIOD 1 - Kootstertille SC 1 8 - 0
2013-04-27 Wardy 1 - Marrum 1 3 - 2
2013-04-23 Birdaard FC 1 - Wardy 1 5 - 2
2013-04-20 Anjum 1 - Ouwe Syl 1 1 - 0
2013-04-20 ASC 1 - Ternaard 1 0 - 1
2013-04-20 Birdaard FC 1 - Friese Boys 1 4 - 3
2013-04-20 GSVV 1 - Drogeham 1 2 - 0
2013-04-20 Kootstertille SC 1 - Wardy 1 1 - 0
2013-04-20 Ropta Boys 1 - VIOD 1 1 - 5
2013-04-20 VVT 1 - Marrum 1 2 - 2
2013-04-16 Birdaard FC 1 - Ropta Boys 1 1 - 1
2013-04-16 Drogeham 1 - Anjum 1 0 - 2
2013-04-16 Ternaard 1 - Kootstertille SC 1 0 - 5
2013-04-16 VIOD 1 - GSVV 1 1 - 1
2013-04-16 Wardy 1 - VVT 1 1 - 2
2013-04-13 Drogeham 1 - ASC 1 1 - 2
2013-04-13 Marrum 1 - Anjum 1 4 - 1
2013-04-13 Ouwe Syl 1 - Kootstertille SC 1 4 - 1
2013-04-13 Ternaard 1 - Ropta Boys 1 2 - 0
2013-04-13 VIOD 1 - Friese Boys 1 4 - 0
2013-04-13 VVT 1 - Birdaard FC 1 1 - 3
2013-04-13 Wardy 1 - GSVV 1 2 - 2
2013-04-09 ASC 1 - Birdaard FC 1 2 - 4
2013-04-09 Drogeham 1 - Ouwe Syl 1 1 - 2
2013-04-09 Friese Boys 1 - Anjum 1 1 - 2
2013-04-09 Ropta Boys 1 - Kootstertille SC 1 3 - 0
2013-04-09 VIOD 1 - VVT 1 3 - 1
2013-04-06 Anjum 1 - VVT 1 3 - 1
2013-04-06 ASC 1 - Wardy 1 1 - 2
2013-04-06 Birdaard FC 1 - VIOD 1 0 - 1
2013-04-06 Friese Boys 1 - Ternaard 1 3 - 0
2013-04-06 GSVV 1 - Ouwe Syl 1 0 - 0
2013-04-06 Kootstertille SC 1 - Marrum 1 1 - 1
2013-04-06 Ropta Boys 1 - Drogeham 1 5 - 0
2013-04-02 Drogeham 1 - Ternaard 1 1 - 1
2013-04-02 Kootstertille SC 1 - Friese Boys 1 0 - 4
2013-04-02 Marrum 1 - Birdaard FC 1 4 - 1
2013-04-02 Ouwe Syl 1 - Wardy 1 4 - 2
2013-04-02 VVT 1 - ASC 1 0 - 0
2013-03-30 Anjum 1 - Birdaard FC 1 1 - 5
2013-03-30 Drogeham 1 - Friese Boys 1 0 - 0
2013-03-30 Marrum 1 - GSVV 1 0 - 1
2013-03-30 Ouwe Syl 1 - ASC 1 5 - 2
2013-03-30 Ternaard 1 - VIOD 1 1 - 3
2013-03-30 VVT 1 - Kootstertille SC 1 3 - 1
2013-03-30 Wardy 1 - Ropta Boys 1 0 - 0
2013-03-23 Friese Boys 1 - ASC 1 2 - 0
2013-03-23 Ouwe Syl 1 - Marrum 1 5 - 1
2013-03-19 GSVV 1 - Ternaard 1 3 - 2
2013-03-19 VVT 1 - Ouwe Syl 1 3 - 2
2013-03-16 ASC 1 - Marrum 1 5 - 1
2013-03-16 Birdaard FC 1 - Ternaard 1 6 - 0
2013-03-16 Friese Boys 1 - Wardy 1 1 - 1
2013-03-16 GSVV 1 - VVT 1 2 - 1
2013-03-16 Kootstertille SC 1 - Anjum 1 4 - 4
2013-03-16 Ropta Boys 1 - Ouwe Syl 1 4 - 1
2013-03-16 VIOD 1 - Drogeham 1 4 - 0
2013-03-09 Anjum 1 - GSVV 1 1 - 1
2013-03-09 Kootstertille SC 1 - Birdaard FC 1 0 - 1
2013-03-09 Marrum 1 - Ropta Boys 1 3 - 3
2013-03-09 Ouwe Syl 1 - Friese Boys 1 2 - 2
2013-03-09 Wardy 1 - VIOD 1 0 - 5
2013-03-02 ASC 1 - Anjum 1 3 - 1
2013-03-02 Birdaard FC 1 - Drogeham 1 7 - 0
2013-03-02 Friese Boys 1 - Marrum 1 2 - 0
2013-03-02 GSVV 1 - Kootstertille SC 1 3 - 1
2013-03-02 Ropta Boys 1 - VVT 1 2 - 0
2013-03-02 Ternaard 1 - Wardy 1 0 - 5
2013-03-02 VIOD 1 - Ouwe Syl 1 4 - 2
2013-02-09 ASC 1 - GSVV 1 2 - 4
2013-02-09 Ternaard 1 - Marrum 1 2 - 1
2013-02-02 Anjum 1 - VIOD 1 2 - 3
2013-02-02 GSVV 1 - Ropta Boys 1 0 - 4
2013-02-02 Marrum 1 - Drogeham 1 3 - 1
2013-02-02 VVT 1 - Ternaard 1 2 - 1
2012-12-01 Anjum 1 - Wardy 1 5 - 3
2012-12-01 ASC 1 - VIOD 1 1 - 7
2012-12-01 Kootstertille SC 1 - Drogeham 1 3 - 3
2012-12-01 Ropta Boys 1 - Friese Boys 1 2 - 0
2012-11-24 Birdaard FC 1 - Kootstertille SC 1 1 - 2
2012-11-24 Ropta Boys 1 - Wardy 1 7 - 0
2012-11-24 Ternaard 1 - Drogeham 1 1 - 1
2012-11-17 Drogeham 1 - GSVV 1 0 - 3
2012-11-17 Friese Boys 1 - Birdaard FC 1 2 - 4
2012-11-17 Marrum 1 - VVT 1 4 - 3
2012-11-17 Ouwe Syl 1 - Anjum 1 4 - 1
2012-11-17 Ternaard 1 - ASC 1 3 - 1
2012-11-17 VIOD 1 - Ropta Boys 1 2 - 0
2012-11-17 Wardy 1 - Kootstertille SC 1 1 - 2
2012-11-10 Anjum 1 - Marrum 1 5 - 0
2012-11-10 ASC 1 - Drogeham 1 3 - 2
2012-11-10 Birdaard FC 1 - VVT 1 5 - 3
2012-11-10 Friese Boys 1 - VIOD 1 1 - 6
2012-11-10 GSVV 1 - Wardy 1 6 - 1
2012-11-10 Kootstertille SC 1 - Ouwe Syl 1 2 - 3
2012-11-10 Ropta Boys 1 - Ternaard 1 1 - 2
2012-11-03 Drogeham 1 - Ropta Boys 1 5 - 3
2012-11-03 Marrum 1 - Kootstertille SC 1 5 - 3
2012-11-03 Ouwe Syl 1 - GSVV 1 0 - 4
2012-11-03 Ternaard 1 - Friese Boys 1 3 - 2
2012-11-03 VIOD 1 - Birdaard FC 1 2 - 1
2012-11-03 VVT 1 - Anjum 1 1 - 6
2012-11-03 Wardy 1 - ASC 1 1 - 4
2012-10-30 GSVV 1 - Anjum 1 5 - 0
2012-10-27 ASC 1 - Ouwe Syl 1 0 - 2
2012-10-27 Birdaard FC 1 - Anjum 1 0 - 1
2012-10-27 Friese Boys 1 - Drogeham 1 3 - 0
2012-10-27 GSVV 1 - Marrum 1 7 - 0
2012-10-27 Kootstertille SC 1 - VVT 1 2 - 1
2012-10-27 VIOD 1 - Ternaard 1 4 - 1
2012-10-20 Friese Boys 1 - Ouwe Syl 1 4 - 2
2012-10-20 Ropta Boys 1 - Marrum 1 5 - 1
2012-10-13 Anjum 1 - Kootstertille SC 1 2 - 0
2012-10-13 Drogeham 1 - VIOD 1 2 - 7
2012-10-13 Marrum 1 - ASC 1 2 - 5
2012-10-13 Ouwe Syl 1 - Ropta Boys 1 1 - 6
2012-10-13 Ternaard 1 - Birdaard FC 1 2 - 4
2012-10-13 VVT 1 - GSVV 1 1 - 2
2012-10-13 Wardy 1 - Friese Boys 1 2 - 1
2012-10-06 ASC 1 - VVT 1 3 - 1
2012-10-06 VIOD 1 - Wardy 1 8 - 0
2012-09-29 Anjum 1 - ASC 1 0 - 2
2012-09-29 Drogeham 1 - Birdaard FC 1 2 - 4
2012-09-29 Kootstertille SC 1 - GSVV 1 1 - 3
2012-09-29 Marrum 1 - Friese Boys 1 0 - 1
2012-09-29 Ouwe Syl 1 - VIOD 1 0 - 5
2012-09-29 VVT 1 - Ropta Boys 1 2 - 2
2012-09-29 Wardy 1 - Ternaard 1 3 - 1
2012-09-22 ASC 1 - Kootstertille SC 1 2 - 1
2012-09-22 Birdaard FC 1 - GSVV 1 4 - 0
2012-09-22 Drogeham 1 - Wardy 1 5 - 0
2012-09-22 Friese Boys 1 - VVT 1 5 - 0
2012-09-22 Ropta Boys 1 - Anjum 1 1 - 5
2012-09-22 Ternaard 1 - Ouwe Syl 1 3 - 1
2012-09-22 VIOD 1 - Marrum 1 4 - 1
2012-09-15 Anjum 1 - Friese Boys 1 1 - 1
2012-09-15 GSVV 1 - ASC 1 3 - 0
2012-09-15 Kootstertille SC 1 - Ropta Boys 1 0 - 1
2012-09-15 Marrum 1 - Ternaard 1 0 - 2
2012-09-15 Ouwe Syl 1 - Drogeham 1 4 - 1
2012-09-15 VVT 1 - VIOD 1 0 - 10
2012-09-15 Wardy 1 - Birdaard FC 1 0 - 4
2012-09-08 Birdaard FC 1 - ASC 1 2 - 3
2012-09-08 Drogeham 1 - Marrum 1 3 - 1
2012-09-08 Friese Boys 1 - Kootstertille SC 1 3 - 0
2012-09-08 Ropta Boys 1 - GSVV 1 0 - 2
2012-09-08 Ternaard 1 - VVT 1 3 - 1
2012-09-08 VIOD 1 - Anjum 1 5 - 1
2012-09-08 Wardy 1 - Ouwe Syl 1 1 - 3
2012-09-01 Anjum 1 - Ternaard 1 3 - 1
2012-09-01 ASC 1 - Ropta Boys 1 1 - 1
2012-09-01 GSVV 1 - Friese Boys 1 1 - 0
2012-09-01 Kootstertille SC 1 - VIOD 1 1 - 4
2012-09-01 Marrum 1 - Wardy 1 5 - 2
2012-09-01 Ouwe Syl 1 - Birdaard FC 1 3 - 4
2012-09-01 VVT 1 - Drogeham 1 3 - 1

2e Stand

reserve 4e klasse 05

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Annaparochie St. 2 19 16 2 1 50 74 21
2 Leeuwarder Zwaluwen 5 19 16 2 1 50 74 22
3 Frisia 2 18 12 0 6 36 47 47
4 Leeuwarden 2 19 9 4 6 31 71 71
5 Ouwe Syl 2 19 8 2 9 25 49 44
6 Minnertsga 3 16 6 3 7 21 39 39
7 Tzum 1 18 6 3 9 21 46 46
8 SC Berlikum 3 20 6 1 13 19 43 82
9 S.C. Stiens 3 19 5 3 11 18 45 58
10 Stormvogels'64 1 20 5 2 13 16 39 52
11 WWS 2 19 2 2 15 8 22 67
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

2e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-06-04 Minnertsga 3 - Tzum 1 -
2013-06-04 S.C. Stiens 3 - Frisia 2 -
2013-06-01 Minnertsga 3 - Leeuwarder Zwaluwen 5 -
2013-06-01 Ouwe Syl 2 - Annaparochie St. 2 -
2013-06-01 WWS 2 - Frisia 2 -
2013-05-30 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Ouwe Syl 2 1 - 0
2013-05-30 Minnertsga 3 - Annaparochie St. 2 0 - 5
2013-05-29 Ouwe Syl 2 - Frisia 2 2 - 4
2013-05-29 Stormvogels'64 1 - S.C. Stiens 3 6 - 3
2013-05-25 Leeuwarden 2 - Minnertsga 3 -
2013-05-25 Stormvogels'64 1 - Annaparochie St. 2 0 - 1
2013-05-21 Frisia 2 - Annaparochie St. 2 0 - 7
2013-05-21 Stormvogels'64 1 - Minnertsga 3 0 - 0
2013-05-18 S.C. Stiens 3 - Annaparochie St. 2 1 - 4
2013-05-18 SC Berlikum 3 - Leeuwarder Zwaluwen 5 0 - 8
2013-05-14 Frisia 2 - SC Berlikum 3 4 - 2
2013-05-14 S.C. Stiens 3 - Leeuwarden 2 4 - 4
2013-05-14 Tzum 1 - WWS 2 2 - 0
2013-05-11 Annaparochie St. 2 - Ouwe Syl 2 4 - 1
2013-05-11 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Tzum 1 7 - 1
2013-05-11 Minnertsga 3 - S.C. Stiens 3 4 - 3
2013-05-11 Stormvogels'64 1 - Leeuwarden 2 2 - 3
2013-05-09 Annaparochie St. 2 - Frisia 2 4 - 1
2013-05-07 Leeuwarden 2 - Tzum 1 4 - 3
2013-05-04 S.C. Stiens 3 - Ouwe Syl 2 3 - 0
2013-05-04 Stormvogels'64 1 - WWS 2 6 - 0
2013-05-02 Leeuwarden 2 - Frisia 2 6 - 1
2013-04-27 Leeuwarden 2 - Ouwe Syl 2 3 - 1
2013-04-27 Minnertsga 3 - Stormvogels'64 1 5 - 0
2013-04-27 S.C. Stiens 3 - SC Berlikum 3 0 - 3
2013-04-24 Frisia 2 - Ouwe Syl 2 3 - 2
2013-04-20 Annaparochie St. 2 - SC Berlikum 3 6 - 1
2013-04-20 Frisia 2 - Tzum 1 4 - 1
2013-04-20 Ouwe Syl 2 - S.C. Stiens 3 3 - 5
2013-04-20 WWS 2 - Leeuwarden 2 3 - 4
2013-04-13 Annaparochie St. 2 - Stormvogels'64 1 4 - 0
2013-04-13 Frisia 2 - WWS 2 2 - 0
2013-04-13 Leeuwarder Zwaluwen 5 - S.C. Stiens 3 1 - 0
2013-04-13 Ouwe Syl 2 - Minnertsga 3 1 - 1
2013-04-13 SC Berlikum 3 - Leeuwarden 2 4 - 7
2013-04-06 Stormvogels'64 1 - Tzum 1 0 - 3
2013-04-06 WWS 2 - SC Berlikum 3 0 - 2
2013-03-30 Frisia 2 - S.C. Stiens 3 3 - 1
2013-03-30 Ouwe Syl 2 - WWS 2 4 - 0
2013-03-30 SC Berlikum 3 - Stormvogels'64 1 3 - 4
2013-03-23 Leeuwarden 2 - Stormvogels'64 1 5 - 3
2013-03-23 SC Berlikum 3 - Annaparochie St. 2 2 - 3
2013-03-23 WWS 2 - Tzum 1 1 - 1
2013-03-21 Annaparochie St. 2 - Leeuwarder Zwaluwen 5 0 - 0
2013-03-16 S.C. Stiens 3 - Tzum 1 0 - 5
2013-03-16 Stormvogels'64 1 - Frisia 2 2 - 3
2013-03-16 WWS 2 - Leeuwarder Zwaluwen 5 1 - 6
2013-03-09 Annaparochie St. 2 - Leeuwarden 2 5 - 1
2013-03-09 Frisia 2 - Minnertsga 3 1 - 4
2013-03-09 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Stormvogels'64 1 4 - 1
2013-03-09 SC Berlikum 3 - Tzum 1 0 - 0
2013-03-09 WWS 2 - S.C. Stiens 3 2 - 5
2013-03-06 Annaparochie St. 2 - Tzum 1 3 - 2
2013-03-02 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Frisia 2 1 - 0
2013-03-02 Minnertsga 3 - SC Berlikum 3 5 - 1
2013-03-02 Stormvogels'64 1 - Ouwe Syl 2 2 - 2
2013-03-02 WWS 2 - Annaparochie St. 2 2 - 10
2013-02-23 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Leeuwarden 2 5 - 3
2013-02-09 Tzum 1 - Ouwe Syl 2 2 - 4
2013-02-02 SC Berlikum 3 - Ouwe Syl 2 3 - 4
2013-02-02 WWS 2 - Minnertsga 3 1 - 4
2012-12-15 Leeuwarder Zwaluwen 5 - SC Berlikum 3 7 - 3
2012-12-15 S.C. Stiens 3 - Minnertsga 3 0 - 2
2012-12-01 Leeuwarden 2 - WWS 2 3 - 1
2012-12-01 Tzum 1 - Frisia 2 3 - 4
2012-11-24 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Annaparochie St. 2 2 - 0
2012-11-24 Minnertsga 3 - Ouwe Syl 2 0 - 1
2012-11-24 Stormvogels'64 1 - SC Berlikum 3 2 - 3
2012-11-17 S.C. Stiens 3 - WWS 2 2 - 2
2012-11-17 SC Berlikum 3 - Frisia 2 1 - 3
2012-11-17 Tzum 1 - Leeuwarder Zwaluwen 5 3 - 3
2012-11-10 Annaparochie St. 2 - S.C. Stiens 3 2 - 0
2012-11-10 Minnertsga 3 - Leeuwarden 2 4 - 4
2012-11-03 Leeuwarden 2 - S.C. Stiens 3 4 - 4
2012-11-03 Ouwe Syl 2 - Leeuwarder Zwaluwen 5 2 - 3
2012-11-03 SC Berlikum 3 - WWS 2 3 - 1
2012-11-03 Tzum 1 - Stormvogels'64 1 1 - 0
2012-10-27 WWS 2 - Ouwe Syl 2 0 - 3
2012-10-20 S.C. Stiens 3 - Stormvogels'64 1 3 - 1
2012-10-13 Annaparochie St. 2 - WWS 2 3 - 0
2012-10-13 Frisia 2 - Leeuwarder Zwaluwen 5 2 - 5
2012-10-13 Ouwe Syl 2 - Stormvogels'64 1 1 - 3
2012-10-13 SC Berlikum 3 - Minnertsga 3 3 - 2
2012-10-13 Tzum 1 - Leeuwarden 2 6 - 8
2012-10-06 Leeuwarden 2 - SC Berlikum 3 3 - 5
2012-10-06 S.C. Stiens 3 - Leeuwarder Zwaluwen 5 2 - 6
2012-09-29 Annaparochie St. 2 - Minnertsga 3 8 - 4
2012-09-29 Frisia 2 - Stormvogels'64 1 4 - 3
2012-09-29 Leeuwarder Zwaluwen 5 - WWS 2 4 - 1
2012-09-29 Ouwe Syl 2 - Leeuwarden 2 6 - 5
2012-09-29 Tzum 1 - S.C. Stiens 3 3 - 2
2012-09-22 Leeuwarden 2 - Annaparochie St. 2 3 - 3
2012-09-22 Minnertsga 3 - Frisia 2 2 - 4
2012-09-22 Stormvogels'64 1 - Leeuwarder Zwaluwen 5 2 - 1
2012-09-22 Tzum 1 - SC Berlikum 3 8 - 0
2012-09-15 Frisia 2 - Leeuwarden 2 4 - 1
2012-09-15 Leeuwarder Zwaluwen 5 - Minnertsga 3 3 - 1
2012-09-15 Ouwe Syl 2 - Tzum 1 4 - 1
2012-09-15 SC Berlikum 3 - S.C. Stiens 3 3 - 7
2012-09-15 WWS 2 - Stormvogels'64 1 3 - 2
2012-09-08 Leeuwarden 2 - Leeuwarder Zwaluwen 5 0 - 7
2012-09-08 Minnertsga 3 - WWS 2 1 - 4
2012-09-08 Ouwe Syl 2 - SC Berlikum 3 8 - 1
2012-09-08 Tzum 1 - Annaparochie St. 2 1 - 2

3e Stand

reserve 6e klasse 09

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Lions'66 3 20 20 0 0 60 94 21
2 S.C. Stiens 5 20 13 3 4 42 59 28
3 Zeerobben 5 19 13 0 6 39 75 39
4 SC Berlikum 4 20 9 0 11 27 38 59
5 Tzum 2 20 8 0 12 24 40 55
6 Mulier 4 19 7 2 10 23 48 64
7 CVO 2 20 7 2 11 23 41 79
8 Leeuwarder Zwaluwen 10 19 7 1 11 22 41 46
9 Ouwe Syl 3 20 6 3 11 21 42 57
10 Foarut 4 20 6 1 13 19 62 76
11 Tzummarum 2 19 6 0 13 18 44 60
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

3e Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-06-01 Tzummarum 2 - Mulier 4 -
2013-05-30 Tzum 2 - CVO 2 0 - 1
2013-05-28 Ouwe Syl 3 - CVO 2 1 - 5
2013-05-25 CVO 2 - Zeerobben 5 2 - 8
2013-05-25 Leeuwarder Zwaluwen 10 - Tzummarum 2 3 - 5
2013-05-25 Ouwe Syl 3 - Lions'66 3 1 - 4
2013-05-23 Foarut 4 - Zeerobben 5 4 - 2
2013-05-23 SC Berlikum 4 - Tzum 2 0 - 1
2013-05-22 Leeuwarder Zwaluwen 10 - Mulier 4 1 - 5
2013-05-21 CVO 2 - Tzummarum 2 1 - 0
2013-05-18 Leeuwarder Zwaluwen 10 - CVO 2 4 - 0
2013-05-18 Lions'66 3 - Tzummarum 2 7 - 1
2013-05-18 Ouwe Syl 3 - Foarut 4 2 - 6
2013-05-18 Zeerobben 5 - Mulier 4 4 - 2
2013-05-14 CVO 2 - Foarut 4 4 - 3
2013-05-14 Ouwe Syl 3 - Tzum 2 10 - 3
2013-05-11 CVO 2 - Ouwe Syl 3 2 - 3
2013-05-11 S.C. Stiens 5 - Tzum 2 4 - 2
2013-05-11 SC Berlikum 4 - Lions'66 3 3 - 5
2013-05-11 Tzummarum 2 - Leeuwarder Zwaluwen 10 1 - 4
2013-05-08 S.C. Stiens 5 - Ouwe Syl 3 3 - 1
2013-05-07 Zeerobben 5 - CVO 2 5 - 6
2013-05-04 CVO 2 - SC Berlikum 4 0 - 2
2013-05-04 Leeuwarder Zwaluwen 10 - Lions'66 3 0 - 3
2013-05-04 S.C. Stiens 5 - Foarut 4 4 - 1
2013-05-04 Tzummarum 2 - Ouwe Syl 3 3 - 5
2013-05-01 Mulier 4 - SC Berlikum 4 5 - 0
2013-04-27 CVO 2 - S.C. Stiens 5 1 - 1
2013-04-27 Leeuwarder Zwaluwen 10 - SC Berlikum 4 7 - 0
2013-04-27 Ouwe Syl 3 - Mulier 4 3 - 3
2013-04-27 Tzum 2 - Zeerobben 5 1 - 4
2013-04-27 Tzummarum 2 - Lions'66 3 0 - 2
2013-04-25 Mulier 4 - Tzum 2 1 - 3
2013-04-20 S.C. Stiens 5 - Lions'66 3 0 - 3
2013-04-20 SC Berlikum 4 - Leeuwarder Zwaluwen 10 2 - 1
2013-04-20 Tzummarum 2 - CVO 2 3 - 1
2013-04-20 Zeerobben 5 - Ouwe Syl 3 5 - 0
2013-04-13 Foarut 4 - Tzummarum 2 2 - 3
2013-04-13 Tzum 2 - Lions'66 3 2 - 3
2013-04-06 CVO 2 - Lions'66 3 0 - 6
2013-04-06 Mulier 4 - Foarut 4 2 - 1
2013-04-06 Ouwe Syl 3 - Leeuwarder Zwaluwen 10 1 - 0
2013-04-06 S.C. Stiens 5 - Zeerobben 5 3 - 1
2013-04-06 Tzummarum 2 - Tzum 2 4 - 2
2013-03-30 Foarut 4 - S.C. Stiens 5 1 - 7
2013-03-30 Lions'66 3 - Leeuwarder Zwaluwen 10 3 - 1
2013-03-30 Mulier 4 - Ouwe Syl 3 4 - 1
2013-03-30 Zeerobben 5 - SC Berlikum 4 2 - 3
2013-03-23 Ouwe Syl 3 - Zeerobben 5 1 - 2
2013-03-16 SC Berlikum 4 - S.C. Stiens 5 0 - 3
2013-03-09 Foarut 4 - Leeuwarder Zwaluwen 10 1 - 4
2013-03-09 Mulier 4 - CVO 2 3 - 3
2013-03-09 S.C. Stiens 5 - Tzummarum 2 4 - 3
2013-03-09 SC Berlikum 4 - Ouwe Syl 3 -
2013-03-09 Zeerobben 5 - Lions'66 3 0 - 2
2013-03-02 Leeuwarder Zwaluwen 10 - Tzum 2 4 - 1
2013-03-02 S.C. Stiens 5 - Mulier 4 6 - 1
2013-03-02 SC Berlikum 4 - Foarut 4 4 - 3
2013-03-02 Tzummarum 2 - Zeerobben 5 1 - 3
2013-02-23 Lions'66 3 - Foarut 4 12 - 1
2013-02-23 S.C. Stiens 5 - Leeuwarder Zwaluwen 10 0 - 0
2013-02-23 SC Berlikum 4 - CVO 2 2 - 4
2013-02-09 Tzummarum 2 - SC Berlikum 4 4 - 1
2013-02-02 Foarut 4 - Tzum 2 3 - 4
2013-02-02 Mulier 4 - Lions'66 3 1 - 4
2012-12-15 Tzum 2 - Mulier 4 3 - 2
2012-12-01 Lions'66 3 - S.C. Stiens 5 3 - 2
2012-11-24 CVO 2 - Mulier 4 1 - 8
2012-11-24 Lions'66 3 - Tzum 2 3 - 1
2012-11-24 Tzummarum 2 - Foarut 4 2 - 4
2012-11-24 Zeerobben 5 - S.C. Stiens 5 4 - 2
2012-11-17 Lions'66 3 - SC Berlikum 4 5 - 0
2012-11-17 Tzum 2 - S.C. Stiens 5 0 - 2
2012-11-17 Zeerobben 5 - Foarut 4 3 - 0
2012-11-10 CVO 2 - Leeuwarder Zwaluwen 10 5 - 1
2012-11-10 Foarut 4 - Ouwe Syl 3 1 - 1
2012-11-10 Mulier 4 - Zeerobben 5 1 - 7
2012-11-10 Tzum 2 - SC Berlikum 4 0 - 1
2012-11-03 Foarut 4 - Mulier 4 10 - 2
2012-11-03 Leeuwarder Zwaluwen 10 - Ouwe Syl 3 3 - 2
2012-11-03 Lions'66 3 - CVO 2 6 - 2
2012-11-03 Tzum 2 - Tzummarum 2 3 - 2
2012-10-27 CVO 2 - Tzum 2 0 - 7
2012-10-27 SC Berlikum 4 - Zeerobben 5 2 - 4
2012-10-20 Foarut 4 - Lions'66 3 4 - 6
2012-10-20 Mulier 4 - Leeuwarder Zwaluwen 10 2 - 3
2012-10-13 Foarut 4 - SC Berlikum 4 2 - 6
2012-10-13 Lions'66 3 - Ouwe Syl 3 5 - 0
2012-10-13 Mulier 4 - S.C. Stiens 5 1 - 0
2012-10-13 Tzum 2 - Leeuwarder Zwaluwen 10 1 - 0
2012-10-13 Zeerobben 5 - Tzummarum 2 7 - 3
2012-10-06 Ouwe Syl 3 - S.C. Stiens 5 0 - 0
2012-10-06 SC Berlikum 4 - Mulier 4 1 - 4
2012-09-29 Foarut 4 - CVO 2 8 - 2
2012-09-29 Mulier 4 - Tzummarum 2 1 - 5
2012-09-29 S.C. Stiens 5 - SC Berlikum 4 4 - 1
2012-09-29 Tzum 2 - Ouwe Syl 3 1 - 3
2012-09-29 Zeerobben 5 - Leeuwarder Zwaluwen 10 6 - 1
2012-09-22 Leeuwarder Zwaluwen 10 - Foarut 4 2 - 5
2012-09-22 Lions'66 3 - Zeerobben 5 4 - 2
2012-09-22 Ouwe Syl 3 - SC Berlikum 4 2 - 3
2012-09-22 Tzummarum 2 - S.C. Stiens 5 2 - 3
2012-09-15 S.C. Stiens 5 - CVO 2 8 - 1
2012-09-15 SC Berlikum 4 - Tzummarum 2 4 - 1
2012-09-15 Zeerobben 5 - Tzum 2 6 - 1
2012-09-08 Leeuwarder Zwaluwen 10 - S.C. Stiens 5 2 - 3
2012-09-08 Lions'66 3 - Mulier 4 8 - 0
2012-09-08 Ouwe Syl 3 - Tzummarum 2 3 - 1
2012-09-08 Tzum 2 - Foarut 4 4 - 2