2013 Najaar

 

C1 Stand

4e klasse 11

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Geel Wit C2 11 10 0 1 30 97 16
2 Birdaard FC C1 10 8 1 1 25 84 17
3 Leovardia C3 9 8 0 1 24 67 8
4 Ouwe Syl C1 11 8 0 3 24 84 21
5 Sparta'59 C2G 10 7 1 2 22 47 15
6 Jacob St. C1 10 5 1 4 16 34 30
7 Holwerd C1 11 5 1 5 16 40 50
8 Annaparochie St. C2 10 3 0 7 9 28 68
9 Be Quick D C3 11 3 0 8 9 21 71
10 ST Foarut/Dronrijp C4 11 2 1 8 7 18 83
11 Franeker SC C5 11 1 0 10 3 12 82
12 Blauw Wit '34 C6 11 0 1 10 1 21 92
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

C1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-21 Franeker SC C5 - Geel Wit C2 1 - 7
2013-12-14 Geel Wit C2 - Sparta'59 C2G 4 - 3
2013-12-14 Leovardia C3 - Birdaard FC C1 1 - 2
2013-12-07 Annaparochie St. C2 - Birdaard FC C1 -
2013-12-07 Be Quick D C3 - Sparta'59 C2G 2 - 5
2013-12-07 Jacob St. C1 - Leovardia C3 -
2013-12-07 Ouwe Syl C1 - Holwerd C1 11 - 0
2013-12-07 ST Foarut/Dronrijp C4 - Blauw Wit '34 C6 3 - 3
2013-11-30 Birdaard FC C1 - Be Quick D C3 12 - 1
2013-11-30 Blauw Wit '34 C6 - Jacob St. C1 3 - 4
2013-11-30 Franeker SC C5 - ST Foarut/Dronrijp C4 0 - 4
2013-11-30 Holwerd C1 - Annaparochie St. C2 3 - 2
2013-11-30 Leovardia C3 - Ouwe Syl C1 7 - 1
2013-11-23 Annaparochie St. C2 - Franeker SC C5 5 - 2
2013-11-23 Geel Wit C2 - Jacob St. C1 4 - 0
2013-11-16 Annaparochie St. C2 - Leovardia C3 0 - 6
2013-11-16 Be Quick D C3 - Holwerd C1 2 - 4
2013-11-16 Jacob St. C1 - Franeker SC C5 9 - 0
2013-11-16 Ouwe Syl C1 - Blauw Wit '34 C6 5 - 1
2013-11-16 Sparta'59 C2G - Birdaard FC C1 2 - 2
2013-11-16 ST Foarut/Dronrijp C4 - Geel Wit C2 2 - 10
2013-11-09 Birdaard FC C1 - Geel Wit C2 0 - 5
2013-11-09 Blauw Wit '34 C6 - Annaparochie St. C2 5 - 6
2013-11-09 Franeker SC C5 - Ouwe Syl C1 1 - 14
2013-11-09 Holwerd C1 - Sparta'59 C2G 3 - 4
2013-11-09 Leovardia C3 - Be Quick D C3 7 - 0
2013-11-09 ST Foarut/Dronrijp C4 - Jacob St. C1 1 - 4
2013-11-02 Be Quick D C3 - Blauw Wit '34 C6 6 - 0
2013-11-02 Birdaard FC C1 - Holwerd C1 6 - 1
2013-11-02 Ouwe Syl C1 - ST Foarut/Dronrijp C4 15 - 1
2013-11-02 Sparta'59 C2G - Leovardia C3 -
2013-10-26 Blauw Wit '34 C6 - Sparta'59 C2G 0 - 9
2013-10-26 Franeker SC C5 - Be Quick D C3 1 - 3
2013-10-26 Holwerd C1 - Geel Wit C2 0 - 8
2013-10-26 Jacob St. C1 - Ouwe Syl C1 0 - 4
2013-10-26 ST Foarut/Dronrijp C4 - Annaparochie St. C2 1 - 6
2013-10-19 Geel Wit C2 - Annaparochie St. C2 11 - 0
2013-10-12 Annaparochie St. C2 - Jacob St. C1 2 - 5
2013-10-12 Be Quick D C3 - ST Foarut/Dronrijp C4 0 - 4
2013-10-12 Birdaard FC C1 - Blauw Wit '34 C6 13 - 2
2013-10-12 Geel Wit C2 - Ouwe Syl C1 5 - 4
2013-10-12 Holwerd C1 - Leovardia C3 1 - 7
2013-10-12 Sparta'59 C2G - Franeker SC C5 4 - 1
2013-10-05 Blauw Wit '34 C6 - Holwerd C1 3 - 7
2013-10-05 Franeker SC C5 - Birdaard FC C1 1 - 15
2013-10-05 Jacob St. C1 - Be Quick D C3 6 - 1
2013-10-05 Leovardia C3 - Geel Wit C2 4 - 3
2013-10-05 Ouwe Syl C1 - Annaparochie St. C2 15 - 1
2013-10-05 ST Foarut/Dronrijp C4 - Sparta'59 C2G 0 - 4
2013-09-28 Be Quick D C3 - Ouwe Syl C1 0 - 11
2013-09-28 Birdaard FC C1 - ST Foarut/Dronrijp C4 21 - 1
2013-09-28 Holwerd C1 - Franeker SC C5 9 - 1
2013-09-28 Leovardia C3 - Blauw Wit '34 C6 12 - 0
2013-09-28 Sparta'59 C2G - Jacob St. C1 2 - 0
2013-09-21 Annaparochie St. C2 - Be Quick D C3 5 - 6
2013-09-21 Blauw Wit '34 C6 - Geel Wit C2 2 - 24
2013-09-21 Franeker SC C5 - Leovardia C3 1 - 10
2013-09-21 Jacob St. C1 - Birdaard FC C1 1 - 8
2013-09-21 Ouwe Syl C1 - Sparta'59 C2G 2 - 0
2013-09-21 ST Foarut/Dronrijp C4 - Holwerd C1 1 - 7
2013-09-14 Birdaard FC C1 - Ouwe Syl C1 5 - 2
2013-09-14 Blauw Wit '34 C6 - Franeker SC C5 2 - 3
2013-09-14 Geel Wit C2 - Be Quick D C3 16 - 0
2013-09-14 Holwerd C1 - Jacob St. C1 5 - 5
2013-09-14 Leovardia C3 - ST Foarut/Dronrijp C4 13 - 0
2013-09-14 Sparta'59 C2G - Annaparochie St. C2 14 - 1

D1 Stand

3e klasse 16

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 ST Foarut/Dronrijp D2 10 8 2 0 26 72 15
2 Nicator D1 9 7 2 0 23 51 12
3 Tzummarum D1 10 7 2 1 23 97 10
4 Jacob St. D1 10 7 2 1 23 73 26
5 SC Berlikum D2 10 4 2 4 14 21 27
6 AVC D2 10 4 1 5 13 31 36
7 S.C. Stiens D4 9 3 0 6 9 19 43
8 Franeker SC D5 10 3 0 7 9 25 58
9 SDS D4 9 1 2 6 5 13 81
10 Oosterlittens D3 10 1 1 8 4 11 59
11 Ouwe Syl D2 9 1 0 8 3 22 68
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

D1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-20 Nicator D1 - Ouwe Syl D2 -
2013-12-14 AVC D2 - S.C. Stiens D4 3 - 1
2013-12-14 ST Foarut/Dronrijp D2 - Tzummarum D1 1 - 1
2013-12-07 AVC D2 - Franeker SC D5 4 - 3
2013-12-07 Oosterlittens D3 - ST Foarut/Dronrijp D2 1 - 5
2013-12-07 S.C. Stiens D4 - SDS D4 -
2013-12-07 SC Berlikum D2 - Jacob St. D1 2 - 6
2013-11-30 Franeker SC D5 - Ouwe Syl D2 4 - 1
2013-11-30 SDS D4 - SC Berlikum D2 2 - 2
2013-11-30 ST Foarut/Dronrijp D2 - Nicator D1 3 - 3
2013-11-30 Tzummarum D1 - Oosterlittens D3 15 - 0
2013-11-23 Franeker SC D5 - SC Berlikum D2 2 - 3
2013-11-23 Tzummarum D1 - Ouwe Syl D2 21 - 0
2013-11-16 Nicator D1 - Tzummarum D1 3 - 2
2013-11-16 Oosterlittens D3 - Jacob St. D1 0 - 11
2013-11-16 Ouwe Syl D2 - ST Foarut/Dronrijp D2 3 - 9
2013-11-16 S.C. Stiens D4 - Franeker SC D5 7 - 3
2013-11-16 SC Berlikum D2 - AVC D2 2 - 1
2013-11-09 Jacob St. D1 - Nicator D1 2 - 2
2013-11-09 S.C. Stiens D4 - SC Berlikum D2 0 - 4
2013-11-09 SDS D4 - Oosterlittens D3 0 - 4
2013-11-09 ST Foarut/Dronrijp D2 - Franeker SC D5 10 - 1
2013-11-02 Nicator D1 - SDS D4 16 - 0
2013-11-02 Oosterlittens D3 - AVC D2 2 - 8
2013-11-02 Ouwe Syl D2 - Jacob St. D1 6 - 12
2013-10-26 AVC D2 - Nicator D1 1 - 5
2013-10-26 Jacob St. D1 - ST Foarut/Dronrijp D2 5 - 9
2013-10-26 S.C. Stiens D4 - Oosterlittens D3 4 - 1
2013-10-26 SDS D4 - Ouwe Syl D2 5 - 3
2013-10-26 Tzummarum D1 - Franeker SC D5 15 - 0
2013-10-19 SDS D4 - AVC D2 5 - 5
2013-10-12 Nicator D1 - S.C. Stiens D4 5 - 2
2013-10-12 Oosterlittens D3 - SC Berlikum D2 0 - 0
2013-10-12 Ouwe Syl D2 - AVC D2 1 - 6
2013-10-12 ST Foarut/Dronrijp D2 - SDS D4 15 - 0
2013-10-12 Tzummarum D1 - Jacob St. D1 3 - 3
2013-10-05 AVC D2 - ST Foarut/Dronrijp D2 1 - 6
2013-10-05 Jacob St. D1 - Franeker SC D5 12 - 1
2013-10-05 S.C. Stiens D4 - Ouwe Syl D2 3 - 0
2013-10-05 SC Berlikum D2 - Nicator D1 1 - 3
2013-10-05 SDS D4 - Tzummarum D1 0 - 17
2013-09-28 Franeker SC D5 - Oosterlittens D3 1 - 0
2013-09-28 Jacob St. D1 - SDS D4 9 - 1
2013-09-28 Ouwe Syl D2 - SC Berlikum D2 1 - 6
2013-09-28 ST Foarut/Dronrijp D2 - S.C. Stiens D4 9 - 0
2013-09-28 Tzummarum D1 - AVC D2 7 - 1
2013-09-21 AVC D2 - Jacob St. D1 1 - 4
2013-09-21 Oosterlittens D3 - Nicator D1 1 - 8
2013-09-21 S.C. Stiens D4 - Tzummarum D1 1 - 9
2013-09-21 SDS D4 - Franeker SC D5 0 - 10
2013-09-20 SC Berlikum D2 - ST Foarut/Dronrijp D2 0 - 5
2013-09-14 Franeker SC D5 - Nicator D1 0 - 6
2013-09-14 Jacob St. D1 - S.C. Stiens D4 9 - 1
2013-09-14 Ouwe Syl D2 - Oosterlittens D3 7 - 2
2013-09-14 Tzummarum D1 - SC Berlikum D2 7 - 1

MD1 Stand

2e klasse 07

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ouwe Syl MD1 10 7 2 1 23 42 7
2 Ropta Boys MD1 10 7 2 1 23 36 14
3 Oostergo MD1 10 6 0 4 18 28 18
4 Be Quick D MD2 10 4 2 4 14 30 32
5 Annaparochie St. MD1 10 2 0 8 6 12 46
6 CVO MD1 10 1 0 9 3 8 39
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

MD1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-21 Ouwe Syl MD1 - Ropta Boys MD1 3 - 2
2013-12-14 CVO MD1 - Annaparochie St. MD1 1 - 3
2013-12-07 Ouwe Syl MD1 - Oostergo MD1 5 - 0
2013-12-07 Ropta Boys MD1 - Be Quick D MD2 4 - 4
2013-11-30 CVO MD1 - Be Quick D MD2 0 - 5
2013-11-30 Ouwe Syl MD1 - Annaparochie St. MD1 5 - 0
2013-11-30 Ropta Boys MD1 - Oostergo MD1 2 - 0
2013-11-16 Be Quick D MD2 - Oostergo MD1 1 - 3
2013-11-16 CVO MD1 - Ouwe Syl MD1 2 - 0
2013-11-16 Ropta Boys MD1 - Annaparochie St. MD1 5 - 1
2013-11-09 Annaparochie St. MD1 - Be Quick D MD2 1 - 5
2013-11-09 Oostergo MD1 - CVO MD1 4 - 0
2013-11-02 Be Quick D MD2 - Ouwe Syl MD1 1 - 1
2013-11-02 Oostergo MD1 - Annaparochie St. MD1 7 - 1
2013-11-02 Ropta Boys MD1 - CVO MD1 9 - 0
2013-10-26 Oostergo MD1 - Ouwe Syl MD1 1 - 3
2013-10-12 Annaparochie St. MD1 - CVO MD1 3 - 2
2013-10-12 Be Quick D MD2 - Ropta Boys MD1 2 - 4
2013-10-05 Annaparochie St. MD1 - Ropta Boys MD1 2 - 3
2013-10-05 Oostergo MD1 - Be Quick D MD2 5 - 3
2013-10-02 Ouwe Syl MD1 - CVO MD1 5 - 0
2013-09-28 Be Quick D MD2 - Annaparochie St. MD1 4 - 1
2013-09-28 CVO MD1 - Oostergo MD1 0 - 2
2013-09-26 Ropta Boys MD1 - Ouwe Syl MD1 1 - 1
2013-09-21 Annaparochie St. MD1 - Oostergo MD1 0 - 5
2013-09-21 CVO MD1 - Ropta Boys MD1 0 - 3
2013-09-21 Ouwe Syl MD1 - Be Quick D MD2 10 - 0
2013-09-14 Annaparochie St. MD1 - Ouwe Syl MD1 0 - 9
2013-09-14 Be Quick D MD2 - CVO MD1 5 - 3
2013-09-14 Oostergo MD1 - Ropta Boys MD1 1 - 3

E1 Stand

4e klasse 03

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Blauw Wit '34 E8 10 9 1 0 28 92 17
2 Tzum E1 10 9 1 0 28 58 8
3 SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 10 7 0 3 21 71 28
4 Annaparochie St. E5 9 6 0 3 18 57 49
5 Sparta'59 E4 10 5 1 4 16 52 28
6 Arum E2 9 4 1 4 13 38 38
7 Ouwe Syl E1 10 4 0 6 12 35 51
8 Frisia E14 10 2 2 6 8 22 48
9 SC Berlikum E4 10 2 0 8 6 26 97
10 Franeker SC E8 10 1 2 7 5 17 54
11 Frisia E15 10 0 2 8 2 19 69
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

E1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-14 Annaparochie St. E5 - Sparta'59 E4 6 - 4
2013-12-07 Arum E2 - Franeker SC E8 3 - 1
2013-12-07 Frisia E14 - Frisia E15 2 - 2
2013-12-07 Ouwe Syl E1 - Blauw Wit '34 E8 2 - 7
2013-12-07 SC Berlikum E4 - Tzum E1 1 - 6
2013-12-07 SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 - Sparta'59 E4 7 - 3
2013-11-30 Blauw Wit '34 E8 - Arum E2 8 - 3
2013-11-30 Franeker SC E8 - Frisia E14 2 - 2
2013-11-30 Frisia E15 - SC Berlikum E4 3 - 4
2013-11-30 Tzum E1 - SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 2 - 0
2013-11-23 Frisia E14 - Blauw Wit '34 E8 3 - 7
2013-11-23 Sparta'59 E4 - Franeker SC E8 8 - 1
2013-11-16 Ouwe Syl E1 - Annaparochie St. E5 2 - 6
2013-11-16 SC Berlikum E4 - Franeker SC E8 3 - 5
2013-11-16 SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 - Frisia E15 5 - 1
2013-11-16 Sparta'59 E4 - Tzum E1 2 - 3
2013-11-09 Blauw Wit '34 E8 - SC Berlikum E4 20 - 0
2013-11-09 Franeker SC E8 - SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 2 - 8
2013-11-09 Frisia E15 - Sparta'59 E4 1 - 5
2013-11-09 Ouwe Syl E1 - Arum E2 5 - 2
2013-11-09 Tzum E1 - Annaparochie St. E5 4 - 2
2013-11-02 Annaparochie St. E5 - Arum E2 -
2013-11-02 Frisia E14 - Ouwe Syl E1 3 - 2
2013-11-02 SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 - Blauw Wit '34 E8 1 - 8
2013-11-02 Tzum E1 - Frisia E15 9 - 0
2013-10-26 Arum E2 - Frisia E14 5 - 2
2013-10-26 Blauw Wit '34 E8 - Sparta'59 E4 3 - 2
2013-10-26 Franeker SC E8 - Tzum E1 0 - 6
2013-10-26 Frisia E15 - Annaparochie St. E5 1 - 8
2013-10-26 Ouwe Syl E1 - SC Berlikum E4 6 - 3
2013-10-19 Franeker SC E8 - Ouwe Syl E1 1 - 5
2013-10-12 Annaparochie St. E5 - Frisia E14 6 - 2
2013-10-12 Frisia E15 - Franeker SC E8 5 - 5
2013-10-12 SC Berlikum E4 - Arum E2 8 - 5
2013-10-12 SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 - Ouwe Syl E1 11 - 1
2013-10-12 Tzum E1 - Blauw Wit '34 E8 1 - 1
2013-10-05 Arum E2 - SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 5 - 2
2013-10-05 Blauw Wit '34 E8 - Frisia E15 11 - 0
2013-10-05 Franeker SC E8 - Annaparochie St. E5 0 - 5
2013-10-05 Frisia E14 - SC Berlikum E4 5 - 1
2013-10-05 Ouwe Syl E1 - Sparta'59 E4 0 - 6
2013-09-28 Annaparochie St. E5 - SC Berlikum E4 18 - 2
2013-09-28 Franeker SC E8 - Blauw Wit '34 E8 0 - 9
2013-09-28 SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 - Frisia E14 6 - 2
2013-09-28 Sparta'59 E4 - Arum E2 5 - 5
2013-09-28 Tzum E1 - Ouwe Syl E1 10 - 1
2013-09-21 Arum E2 - Tzum E1 1 - 3
2013-09-21 Blauw Wit '34 E8 - Annaparochie St. E5 18 - 5
2013-09-21 Frisia E14 - Sparta'59 E4 1 - 3
2013-09-21 Ouwe Syl E1 - Frisia E15 11 - 2
2013-09-21 SC Berlikum E4 - SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 3 - 15
2013-09-14 Annaparochie St. E5 - SJO Robur/Harlingen Combinatie E4 1 - 16
2013-09-14 Frisia E15 - Arum E2 4 - 9
2013-09-14 Sparta'59 E4 - SC Berlikum E4 14 - 1
2013-09-14 Tzum E1 - Frisia E14 14 - 0

ME1 Stand

1e klasse 06

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Foarut ME1 10 9 0 1 27 47 18
2 Beetgum ME1 9 8 0 1 24 49 15
3 Minnertsga ME1 9 5 0 4 15 38 20
4 S.C. Stiens ME1 9 3 0 6 9 25 24
5 Ouwe Syl ME1 9 3 0 6 9 18 34
6 Annaparochie St. ME1 10 0 0 10 0 9 75
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

ME1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-07 Foarut ME1 - Annaparochie St. ME1 5 - 0
2013-11-30 Beetgum ME1 - S.C. Stiens ME1 5 - 2
2013-11-30 Foarut ME1 - Ouwe Syl ME1 5 - 1
2013-11-30 Minnertsga ME1 - Annaparochie St. ME1 3 - 0
2013-11-16 Beetgum ME1 - Annaparochie St. ME1 12 - 1
2013-11-16 Foarut ME1 - Minnertsga ME1 7 - 3
2013-11-16 Ouwe Syl ME1 - S.C. Stiens ME1 2 - 1
2013-11-09 Annaparochie St. ME1 - Ouwe Syl ME1 2 - 5
2013-11-09 Minnertsga ME1 - Beetgum ME1 0 - 2
2013-11-09 S.C. Stiens ME1 - Foarut ME1 0 - 2
2013-11-02 Beetgum ME1 - Foarut ME1 4 - 1
2013-11-02 Ouwe Syl ME1 - Minnertsga ME1 0 - 3
2013-11-02 S.C. Stiens ME1 - Annaparochie St. ME1 7 - 2
2013-10-12 Annaparochie St. ME1 - Foarut ME1 2 - 10
2013-10-12 Ouwe Syl ME1 - Beetgum ME1 0 - 4
2013-10-12 S.C. Stiens ME1 - Minnertsga ME1 1 - 2
2013-10-05 Annaparochie St. ME1 - Beetgum ME1 0 - 9
2013-10-05 Minnertsga ME1 - Foarut ME1 2 - 3
2013-10-05 S.C. Stiens ME1 - Ouwe Syl ME1 6 - 2
2013-09-28 Beetgum ME1 - Minnertsga ME1 6 - 3
2013-09-28 Foarut ME1 - S.C. Stiens ME1 4 - 1
2013-09-28 Ouwe Syl ME1 - Annaparochie St. ME1 5 - 1
2013-09-21 Annaparochie St. ME1 - S.C. Stiens ME1 0 - 4
2013-09-21 Foarut ME1 - Beetgum ME1 5 - 2
2013-09-21 Minnertsga ME1 - Ouwe Syl ME1 7 - 0
2013-09-14 Annaparochie St. ME1 - Minnertsga ME1 1 - 15
2013-09-14 Ouwe Syl ME1 - Foarut ME1 3 - 5
2013-09-14 S.C. Stiens ME1 - Beetgum ME1 3 - 5

F1 Stand

3e klasse 03

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Ouwe Syl F1 10 9 1 0 28 98 10
2 AVC F1 9 7 1 1 22 61 10
3 Geel Wit F1 9 6 1 2 19 51 17
4 Nicator F1 10 6 1 3 19 68 28
5 Frisia F7 9 5 1 3 16 49 31
6 Zeerobben F3G 10 4 2 4 14 45 36
7 Blauw Wit '34 F6 10 4 2 4 14 26 50
8 Marrum F1 9 2 1 6 7 13 60
9 Leeuwarder Zwaluwen F2 10 2 0 8 6 17 75
10 Leovardia F5 8 1 1 6 4 14 74
11 FVC F4 10 0 1 9 1 8 59
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F1 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-14 FVC F4 - Zeerobben F3G 0 - 1
2013-12-14 Geel Wit F1 - Leovardia F5 6 - 0
2013-12-14 Marrum F1 - Leeuwarder Zwaluwen F2 1 - 7
2013-12-07 AVC F1 - Leovardia F5 -
2013-12-07 Blauw Wit '34 F6 - Nicator F1 4 - 1
2013-12-07 FVC F4 - Geel Wit F1 0 - 6
2013-12-07 Zeerobben F3G - Ouwe Syl F1 2 - 4
2013-11-30 Geel Wit F1 - Frisia F7 -
2013-11-30 Leovardia F5 - FVC F4 3 - 3
2013-11-30 Nicator F1 - Marrum F1 10 - 1
2013-11-30 Ouwe Syl F1 - Leeuwarder Zwaluwen F2 17 - 0
2013-11-30 Zeerobben F3G - AVC F1 0 - 5
2013-11-23 Frisia F7 - Leovardia F5 9 - 0
2013-11-23 Zeerobben F3G - Geel Wit F1 5 - 4
2013-11-16 AVC F1 - Ouwe Syl F1 1 - 1
2013-11-16 Blauw Wit '34 F6 - Geel Wit F1 1 - 5
2013-11-16 Leeuwarder Zwaluwen F2 - Nicator F1 1 - 14
2013-11-09 AVC F1 - FVC F4 13 - 0
2013-11-09 Geel Wit F1 - Marrum F1 13 - 0
2013-11-09 Leovardia F5 - Blauw Wit '34 F6 2 - 7
2013-11-09 Nicator F1 - Ouwe Syl F1 2 - 6
2013-11-09 Zeerobben F3G - Frisia F7 5 - 5
2013-11-02 Blauw Wit '34 F6 - Zeerobben F3G 1 - 1
2013-11-02 Frisia F7 - AVC F1 3 - 6
2013-11-02 Leeuwarder Zwaluwen F2 - Geel Wit F1 2 - 7
2013-11-02 Marrum F1 - Leovardia F5 -
2013-11-02 Ouwe Syl F1 - FVC F4 10 - 0
2013-10-26 AVC F1 - Blauw Wit '34 F6 12 - 0
2013-10-26 FVC F4 - Frisia F7 1 - 10
2013-10-26 Geel Wit F1 - Nicator F1 3 - 3
2013-10-26 Leovardia F5 - Leeuwarder Zwaluwen F2 4 - 2
2013-10-26 Zeerobben F3G - Marrum F1 4 - 5
2013-10-19 Geel Wit F1 - AVC F1 4 - 0
2013-10-12 Blauw Wit '34 F6 - FVC F4 6 - 1
2013-10-12 Leeuwarder Zwaluwen F2 - Zeerobben F3G 0 - 11
2013-10-12 Marrum F1 - AVC F1 0 - 7
2013-10-12 Nicator F1 - Leovardia F5 15 - 1
2013-10-12 Ouwe Syl F1 - Frisia F7 10 - 1
2013-10-05 AVC F1 - Leeuwarder Zwaluwen F2 11 - 0
2013-10-05 Frisia F7 - Blauw Wit '34 F6 12 - 0
2013-10-05 FVC F4 - Marrum F1 1 - 2
2013-10-05 Geel Wit F1 - Ouwe Syl F1 3 - 6
2013-10-05 Zeerobben F3G - Nicator F1 4 - 8
2013-09-28 Leeuwarder Zwaluwen F2 - FVC F4 3 - 2
2013-09-28 Marrum F1 - Frisia F7 1 - 4
2013-09-28 Nicator F1 - AVC F1 2 - 6
2013-09-28 Ouwe Syl F1 - Blauw Wit '34 F6 12 - 0
2013-09-21 Blauw Wit '34 F6 - Marrum F1 2 - 2
2013-09-21 Frisia F7 - Leeuwarder Zwaluwen F2 3 - 0
2013-09-21 FVC F4 - Nicator F1 0 - 5
2013-09-21 Leovardia F5 - Ouwe Syl F1 0 - 20
2013-09-14 Leeuwarder Zwaluwen F2 - Blauw Wit '34 F6 2 - 5
2013-09-14 Leovardia F5 - Zeerobben F3G 4 - 12
2013-09-14 Nicator F1 - Frisia F7 8 - 2
2013-09-14 Ouwe Syl F1 - Marrum F1 12 - 1

F2 Stand

4e klasse 04

Nr. Elftal G W GL V P DPV DPT
1 Jacob St. F1G 11 11 0 0 33 135 6
2 Wykels Hallum F2 11 10 0 1 30 82 16
3 Minnertsga F2 11 8 0 3 24 78 28
4 Blija F1G 10 7 1 2 22 52 17
5 Birdaard FC F2 10 6 0 4 18 34 33
6 Annaparochie St. F4 10 5 0 5 15 44 46
7 Ouwe Syl F2 10 4 2 4 14 45 40
8 CVO F1G 10 3 1 6 10 47 61
9 S.C. Stiens F3 10 3 0 7 9 36 52
10 Holwerd F2 9 2 0 7 6 22 43
11 Dronrijp F6 11 1 0 10 3 17 87
12 Blauw Wit '34 F11 11 0 0 11 0 1 164
| G: gespeeld | W: gewonnen | GL: gelijk | V: verloren | P: punten |
|DPV: doelpunten voor | DPT: doelpunten tegen

F2 Alle Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
2013-12-14 Annaparochie St. F4 - Jacob St. F1G 1 - 18
2013-12-14 S.C. Stiens F3 - Holwerd F2 -
2013-12-14 Wykels Hallum F2 - CVO F1G 3 - 1
2013-12-07 Birdaard FC F2 - CVO F1G -
2013-12-07 Blauw Wit '34 F11 - Minnertsga F2 1 - 15
2013-12-07 Dronrijp F6 - Wykels Hallum F2 0 - 13
2013-12-07 Holwerd F2 - Blija F1G -
2013-12-04 Jacob St. F1G - Holwerd F2 4 - 0
2013-11-30 Annaparochie St. F4 - Ouwe Syl F2 -
2013-11-30 Blija F1G - Dronrijp F6 8 - 0
2013-11-30 Jacob St. F1G - CVO F1G 11 - 1
2013-11-30 Minnertsga F2 - Birdaard FC F2 8 - 3
2013-11-30 Wykels Hallum F2 - Blauw Wit '34 F11 19 - 0
2013-11-23 Ouwe Syl F2 - S.C. Stiens F3 4 - 3
2013-11-16 Birdaard FC F2 - Wykels Hallum F2 1 - 2
2013-11-16 Blauw Wit '34 F11 - Blija F1G 0 - 19
2013-11-16 CVO F1G - Minnertsga F2 3 - 12
2013-11-16 Dronrijp F6 - S.C. Stiens F3 1 - 5
2013-11-16 Holwerd F2 - Annaparochie St. F4 3 - 7
2013-11-16 Ouwe Syl F2 - Jacob St. F1G 0 - 12
2013-11-09 Annaparochie St. F4 - Dronrijp F6 7 - 1
2013-11-09 Blija F1G - Birdaard FC F2 2 - 1
2013-11-09 Minnertsga F2 - Jacob St. F1G 2 - 7
2013-11-09 Ouwe Syl F2 - Holwerd F2 3 - 2
2013-11-09 S.C. Stiens F3 - Blauw Wit '34 F11 17 - 0
2013-11-02 Birdaard FC F2 - S.C. Stiens F3 4 - 1
2013-11-02 Blauw Wit '34 F11 - Annaparochie St. F4 0 - 15
2013-11-02 CVO F1G - Blija F1G 1 - 12
2013-11-02 Dronrijp F6 - Ouwe Syl F2 1 - 10
2013-11-02 Minnertsga F2 - Wykels Hallum F2 2 - 6
2013-10-26 Annaparochie St. F4 - Birdaard FC F2 2 - 6
2013-10-26 Blija F1G - Minnertsga F2 1 - 0
2013-10-26 Holwerd F2 - Dronrijp F6 2 - 1
2013-10-26 Ouwe Syl F2 - Blauw Wit '34 F11 18 - 0
2013-10-26 S.C. Stiens F3 - CVO F1G 9 - 4
2013-10-26 Wykels Hallum F2 - Jacob St. F1G 1 - 9
2013-10-19 S.C. Stiens F3 - Annaparochie St. F4 1 - 6
2013-10-12 Birdaard FC F2 - Ouwe Syl F2 1 - 0
2013-10-12 Blauw Wit '34 F11 - Holwerd F2 0 - 8
2013-10-12 CVO F1G - Annaparochie St. F4 2 - 3
2013-10-12 Jacob St. F1G - Dronrijp F6 20 - 0
2013-10-12 Minnertsga F2 - S.C. Stiens F3 11 - 0
2013-10-12 Wykels Hallum F2 - Blija F1G 3 - 1
2013-10-05 Annaparochie St. F4 - Minnertsga F2 2 - 4
2013-10-05 Blija F1G - Jacob St. F1G 1 - 8
2013-10-05 Dronrijp F6 - Blauw Wit '34 F11 7 - 0
2013-10-05 Holwerd F2 - Birdaard FC F2 1 - 5
2013-10-05 Ouwe Syl F2 - CVO F1G 2 - 2
2013-10-05 S.C. Stiens F3 - Wykels Hallum F2 0 - 9
2013-09-28 Birdaard FC F2 - Dronrijp F6 3 - 1
2013-09-28 Blija F1G - S.C. Stiens F3 2 - 0
2013-09-28 CVO F1G - Holwerd F2 7 - 4
2013-09-28 Jacob St. F1G - Blauw Wit '34 F11 19 - 0
2013-09-28 Minnertsga F2 - Ouwe Syl F2 9 - 3
2013-09-28 Wykels Hallum F2 - Annaparochie St. F4 9 - 1
2013-09-21 Annaparochie St. F4 - Blija F1G 0 - 2
2013-09-21 Blauw Wit '34 F11 - Birdaard FC F2 0 - 10
2013-09-21 Dronrijp F6 - CVO F1G 5 - 9
2013-09-21 Holwerd F2 - Minnertsga F2 2 - 5
2013-09-21 Ouwe Syl F2 - Wykels Hallum F2 1 - 6
2013-09-21 S.C. Stiens F3 - Jacob St. F1G 0 - 11
2013-09-14 Blija F1G - Ouwe Syl F2 4 - 4
2013-09-14 CVO F1G - Blauw Wit '34 F11 17 - 0
2013-09-14 Jacob St. F1G - Birdaard FC F2 16 - 0
2013-09-14 Minnertsga F2 - Dronrijp F6 10 - 0
2013-09-14 Wykels Hallum F2 - Holwerd F2 11 - 0