2015/2016 Teams jeugd

Ouwe Syl B1

Leiders: André Torensma en Niels Smit
Trainers: André Torensma en Niels Smit.
 
Bovenste rij (vlnr): Niels Smit (trainer/leider), Tintin Bobeldijk, Theunis Jensma, Hidde Zijlstra, Rink van't Blik, Gerwin Terpstra, Dylan v/d Feen, Finn Tweehuysen  en André Torensma (trainer/leider).
Onderste rij (vlnr): Jelte Jan vd Zee, Remco Kooistra, Friso Regnerus, Jannar Brummans, Jacob Torensma, Milan Smit en Gerben Tjepkema.

 

Ouwe Syl C1

Leider en trainer: Robert de Jong
Staand vlnr: Robert de Jong (trainer / leider), Hidde v/d Veen, Kees Postma, Mike Groenhuijzen, Sybren van der Schaar, Gerrit Lieuwe vd Plaats en Raymondo vd Meer.
Zittend vlnr: Aron Bus, Rodmer van Dijk, Jesse Stienstra (D1), Niels de Jong, Melwin van Dijk, Sam Torensma (D1), Pim Dijkstra en Jannes Kloosterman.
Ontbrekend op de foto:  Kees Barkema.

 

Ouwe Syl MC1

Leider en Trainer: Herman Blonk

 

Staand vlnr: Ninke van 't Blik, Floor Zuidema, Danielle Monsma, Anouck Boersma, Lisl van der Schaar, Atcilia Grond, Angelique Vonk en Herman Blonk (trainer / leider).
Zittend vlnr: Anke Torensma, Maike Voolstra, Jeanette Kingma, Tessa van der Veer, Coby Keizer en Nathalie Monsma.
Ontbrekend op de foto: Oda Bak en Inge van der Meer

 

Ouwe Syl D1

Leiders: Githa Aspey en Nick Krol
Trainer: Herman Blonk
 
Staand vlnr: Githa Aspey (leidster), Wesley Kingma, Martin Jelle Hoitsma, Rienk Wiersma, Remco Harsta, Wieger Bouma, Johan Vonk, Kyan Dijkstra, Juan Bakboord en Nick Krol (leider).
Zittend vlnr: Renze Kingma, Sipke Kooistra, Jesse Stienstra , Sam Torensma, Patrick Monsma en Nick van der Woude.

 

Ouwe Syl E1

Leider/Trainer: Berry Miedema
 
Boven vlnr: Youri Blonk, Diederik Terpstra, Rienk Boonstra, Lars de Jong en Berry Miedema (trainer / leider).
Onder vlnr:  Rinke Miedema, Nick Draaisma, Mathijs Helfferich, Cas Toering en Erwin Rozenga.

 

Ouwe Syl E2

Leiders: Emile vd Laan en Arjen Bouma
Trainers: Emile vd Laan en Arjen Bouma
 
 

Staand vlnr: Arjen Bouma (trainer/leider), Rick Peperkamp, Levi Bouma, Sjoerd vd Schaar, Jelmer vd Dam, Sam vd Laan en Emile v/d Laan (trainer/leider).
Zittend vlnr: Jorn de Vries, Ruben Helfferich, Jayson vd Feen, Dirk Boonstra en Jesse Kingma.
 

 

Ouwe Syl ME1

Leider: Daan de Rooij
Trainer: Willem Cuperus
 
Staand vlnr: Daan de Rooij (leidster), Ilja Bouma, Chinouk Meer, Talisha Jonkhoff en Robin de Rooij.
Zittend vlnr: Bregt Lautenbach, Sterre Cuperus, Dian de Rooij, Eke Tjepkema en Tommy Barkema.

 

Ouwe Syl F1

Leiders: Peter vd Dam en Gerard de Vries
Trainers: Auke Heidinga en Gerard de Vries
 
Bovenste rij vlnr: Auke Heidinga (trainer), Gerard de Vries (trainer / leider) en Peter vd Dam (leider).
Staand, v.l.n.r.: Jitse Dirk Anjema, Jarno Tjepkema, Bastiaan van der Tuuk, Tiemen van der Dam, Sven de Bruin, Bowe Elings
Geknield, v.l.n.r: Martin Tjepkema, Arjen Westra, Jonas de Vries
Ontbrekend: Erryn Barkema

 

Ouwe Syl F2G

Leiders:
Trainers: