Welkom

Geel shirt Zwarte broekWelkom op de website van de V.V. Ouwe Syl.
De meest noordelijke voetbalclub van het Bildt.
V.V. Ouwe Syl is opgericht in 1967 en speelt in de kleuren Geel en Zwart.
                   
 

Prachtige bijdrage Rabobank Coöperatiefonds!

Deze week ontving penningmeester Sido Rodenhuis een cheque ter waarde
van €2.500,-!
Het Rabobank Coöperatiefonds heeft dit bedrag aangeboden als bijdrage in
de kosten die V.V. Ouwe Syl maakt om het trainingsveld te voorzien van
energiezuinige LED-verlichting.

Bedankt!

 

Nieuwe rol Richard Reitsma

Eerder verscheen een stukje tekst op vvouwesyl.nl waarin werd aangegeven dat Richard Reitsma (onze hoofdtrainer van het afgelopen seizoen) V.V. Ouwe Syl gaat verlaten. Gelukkig kunnen wij vanuit het bestuur meedelen dat Richard bij Ouwe Syl blijft, maar in een andere rol!

Actie doneer een bal daverend succes

De actie: Doneer een bal voor V.V. Ouwe Syl is een daverend succes. We hebben inmiddels 101 ballen verzameld. Iedereen hartelijk dank voor het doneren van een bal(len)! 

 

VV Ouwe-Syl ziet kunstgraswens in vervulling gaan

 

Nieuwsbrief V.V. Ouwe Syl juni 2020

 

 

 

 

 

Clubuitslagen van 11 juli 2020

 
Geen uitslagen beschikbaar. 
...kijk voor standen en meer uitslagen bij de teams. 

Programma van 20 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
Ouwe Syl 35+1Beetgum 35+1Uitgesteld
Ouwe Syl 35+1Minnertsga 35+1Uitgesteld
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
St. Jacob 35+1Ouwe Syl 35+1Uitgesteld
SC Berlikum 35+1Ouwe Syl 35+1Uitgesteld
 

Programma van 21 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
Ouwe Syl JO9-1ONT JO9-1Uitgesteld
Ouwe Syl JO16-1SC Franeker JO16-1Uitgesteld
Ouwe Syl 3SC Veenwouden 4Uitgesteld
Ouwe Syl 2Blauw Wit '34 6Uitgesteld
 

Programma van 28 maart 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
Ouwe Syl JO8-1St.Annaparochie JO8-3Matthijs Helfferich
Ouwe Syl JO16-1Tzummarum JO16-1Sido Rodenhuis
Ouwe Syl JO13-1S.F. Deinum JO13-1Tjeerd Polstra
Ouwe Syl JO10-1Oosterlittens JO10-3Tiemen Helfferich
Ouwe Syl 2Suameer 2I. Grond
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
St.Annaparochie JO11-2Ouwe Syl JO11-1
LSC 1890 JO9-1Ouwe Syl JO9-1
 

Programma van 3 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
Ouwe Syl 35+1Beetgum 35+1
Ouwe Syl 35+1St. Jacob 35+1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
SC Berlikum 35+1Ouwe Syl 35+1
Minnertsga 35+1Ouwe Syl 35+1
 

Programma van 4 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
Ouwe Syl JO8-1SC Franeker JO8-2
Ouwe Syl JO11-1LAC Frisia 1883 JO11-2Henk Torensma
Ouwe Syl JO10-1SC Bolsward JO10-5Auke Elgersma
Ouwe Syl 3CVO 2
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
VC Trynwalden JO13-1Ouwe Syl JO13-1
ST IJVC/Blauwhuis JO9-1Ouwe Syl JO9-1
Minnertsga JO16-1Ouwe Syl JO16-1
Eastermar 2Ouwe Syl 2
 

Programma van 11 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
12:15Ouwe Syl 2WWS 2
14:30Ouwe Syl 3Wardy 3
14:30Ouwe Syl 1WWS 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
11:00Leovardia JO13-1Ouwe Syl JO13-1
 

Programma van 17 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
20:00Ouwe Syl 35+1Minnertsga 35+1
21:00Ouwe Syl 35+1Beetgum 35+1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
19:30SC Berlikum 35+1Ouwe Syl 35+1
20:30St. Jacob 35+1Ouwe Syl 35+1
 

Programma van 18 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1LAC Frisia 1883 JO9-2
09:00Ouwe Syl JO11-1Terschelling JO11-1
10:30Ouwe Syl JO13-1SC Franeker JO13-1
12:00Ouwe Syl JO16-1ST Oostergo/WTOC JO16-1
14:00Ouwe Syl 2Lions'66 3
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Wykels Hallum JO8-2Ouwe Syl JO8-1
10:15Oosterlittens JO10-2Ouwe Syl JO10-1
14:30SC Veenwouden 4Ouwe Syl 3
14:30Beetgum 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 21 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
18:30Wardy 3Ouwe Syl 3
 

Programma van 25 april 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:00Ouwe Syl JO13-1SC Berlikum JO13-1
12:15Ouwe Syl 2Leeuwarder Zwaluwen 9
14:30Ouwe Syl 1Marrum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:45St.Annaparochie JO8-3Ouwe Syl JO8-1
14:30S.C. Stiens 5Ouwe Syl 3
 

Programma van 2 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:30Ouwe Syl JO13-1Balk JO13-1
10:00Ouwe Syl JO16-1Leeuwarder Zwaluwen JO16-1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
14:30Wardy 1Ouwe Syl 1
14:30ST Blija/Holwerd 2Ouwe Syl 3
 

Programma van 8 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
20:00Ouwe Syl 35+1Beetgum 35+1
21:00Ouwe Syl 35+1SC Berlikum 35+1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
19:30Minnertsga 35+1Ouwe Syl 35+1
20:30St. Jacob 35+1Ouwe Syl 35+1
 

Programma van 9 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO8-1Blauw Wit '34 JO8-6
09:00Ouwe Syl JO10-1SC Bolsward JO10-4
10:30Ouwe Syl JO13-1SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G
14:30Ouwe Syl 3Hardegarijp 5
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
10:00SC Bolsward JO9-1Ouwe Syl JO9-1
10:30VIOD JO16-1Ouwe Syl JO16-1
11:00fc Harlingen JO11-1Ouwe Syl JO11-1
15:00WWS 1Ouwe Syl 1
16:15Leeuwarder Zwaluwen 6Ouwe Syl 2
 

Programma van 15 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
20:00Ouwe Syl 35+1St. Jacob 35+1
21:30Ouwe Syl 35+1SC Berlikum 35+1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
19:30Beetgum 35+1Ouwe Syl 35+1
21:00Minnertsga 35+1Ouwe Syl 35+1
 

Programma van 16 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO8-1Terschelling JO8-1
09:00Ouwe Syl JO11-1SJO DFC JO11-1
09:00Ouwe Syl JO10-1Blauw Wit '34 JO10-8
12:15Ouwe Syl 3Blauw Wit '34 7
14:30Ouwe Syl 1Wardy 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
08:45Scharnegoutum'70 JO9-1Ouwe Syl JO9-1
10:00St.Annaparochie JO13-1Ouwe Syl JO13-1
10:20Beetgum JO16-1Ouwe Syl JO16-1
14:30Be Quick D 7Ouwe Syl 2
 

Programma van 23 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1LSC 1890 JO9-1
10:15Ouwe Syl JO13-1CVVO JO13-1
12:00Ouwe Syl JO16-1Wykels Hallum JO16-1G
14:00Ouwe Syl 3FC Burgum 4
16:00Ouwe Syl 2Jistrum 1
 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Leeuwarder Zwaluwen JO11-2Ouwe Syl JO11-1
10:15Oosterlittens JO10-3Ouwe Syl JO10-1
14:30Blija 1Ouwe Syl 1
 

Programma van 30 mei 2020

 
TijdThuisUit Scheidsrechter
09:00Ouwe Syl JO9-1ST IJVC/Blauwhuis JO9-1
10:00Ouwe Syl JO13-1Blauw Wit '34 JO13-2
14:30Ouwe Syl 3Ternaard 3